رپورتاژ: لذت تفاوت را با آی وحید احساس کنید!

6

مقدمه :

تلاش آی‌وحید این است که شما را در آغاز موفق یک کار و کسب جدید در اینترنت، از طریق یک طراحی خوب و متفاوت، موفق کند.

طراحی وب سایت ؟

یکی از راه های تبلیغات و افزایش کسب درآمد در دنیای تجارت امروز ، راه اندازی یک وب سایت حرفه‌ای و استاندارد است که آخرین متد های کدنویسی سئو و بهینه برای موتورهای جستجو از قبیل گوگل و بینگ را رعایت کند. طراحی یک وب سایت پروسه های زیادی در بر خواهد داشت تا به بهترین نحو آماده و راه اندازی شود. از مهمترین آنها می توان به طراحی ظاهری زیبا ، کدنویسی بهینه و استاندارد ، ریسپانسیو بودن و سازگاری با تمام دیوایس ها ، رعایت سئو برای جذب کاربران بیشتر، سرعت بارگذاری و در آخر پشتیبانی قوی ، سریع و همیشگی اشاره کرد . از این رو تیم طراحی وب سایت آی وحید با ۶ سال سابقه در این زمینه تمام نیاز های شما را برآورده خواهد ساخت .

12-28-2016-5-22-01-am

مشکلات فعلی طراحی وب سایت در ایران :

یکی از مشکلات عمده ،وجود شرکت های متعدد در این زمینه است که بدون هیچ تجربه و دانشی شروع به کار کرده اند . تجزیه و تحلیل نادرست نیاز مشتری آغازگر این مشکل بوده که تا مراحل بعدی یعنی طراحی ضاهر ، پیاده سازی و کدنویسی ، تحویل وب سایت و پشتیبانی ادامه خواهد داشت .بعضی اوقات مشتری ها به ما می گویند سایتی که آماده شده است بالاتر از توقع آنها بوده و همان چیزی است که نیاز داشتند .

نقل برخی از مشتریان پس از دیدن طراحی سایت ” چند روز دارم می بینمش ، طراحی واقعا عالیه

حل مشکل :

چه شما در کسب و کار سنتی خود موفق باشید چه نباشید ، وظیفه ما استارت کار شما در بستر اینترنت و موفقیت کسب و کار شما است . به همین جهت اشاره ایی مختصر داریم به خدمات شرکت طراحی وب سایت آی وحید :

12-28-2016-5-24-58-am

۱- طراحی گرافیک کاملا اختصاصی وب سایت :

خوشبختانه تمام طراحی های گرافیک آماده شده توسط آی وحید بدون ایده برداری از دیگر سایت ها بوده و شاید بالعکس .

۲- کد نویسی های استاندارد :

HTML5/CSS3 : کدنویسی بر اساس آخرین متد کدنویسی .

Valid W3C : ولید سازی وب سایت جهت افزایش سرعت بارگذاری و اهمیت بیشتر گوگل به وب سایت شما .

Responsive : ریسپانیو یا واکنش گرا بودن وب سایت در تمام دیوایس ها از قیبل موبایل و تبلت یکی از راه های کسب امتیاز از گوگل و جذب کاربران بیشتر در اینترنت است .

Best CMS : شرکت آی وحید بر اساس نیاز شما بهترین سیستم مدیریت محتوا وب سایت را به شما پیشنهاد می دهد . شاید سایت شما یک وب سایت مقالاتی و خبری باشد ، آی وحید به شما وردپرس محبوب را پیشنهاد می کند . اگر وب سایت یا فروشگاه بزرگی نیاز داشتید ، ما سیستم اختصاصی Asp.net MVC Entity framework را پیش نهاد می کنیم .

Seo : رعایت اصول استاندارد کدنویسی در وب سایت ها جهت افزایش سئو وب سایت .

بی دلیل نیست که شعار آی وحید ، لذت تفاوت شده است .

12-28-2016-5-25-52-am

تیم پشتیبانی قوی ، سریع و همیشگی

یکی از دغدغه های عمده مشتریان ما ، نبود پشتیبانی دائم از طرف شرکت طراح بوده است . ما بر اساس نوع سفارش مشتری حداقل ۳ ماه و حداکثر یکسال پشتیبانی رایگان رفع مشکلات احتمالی وب سایت داریم . به نظر ما راه اندازی بهترین وب سایت بدون پشتیبانی به هیچ نتیجه ایی نخواهد رسید . تنها یک کسب و کار اینترنتی موفق خواهد بود که امر پشتیبانی همیشه و با بهترین کیفیت برایش اجرا شود .

www.ivahid.com

پس همین حالا سری به سایت آی وحید بزنید ، نمونه کارها را مشاهده کنید ، استعلام قیمت ارسال کنید ، اگر هزینه مناسب و ایده آل بود درخواست مشاهده نمونه قرار داد دهید و سفارش خود را تکمیل کنید .

12-28-2016-5-27-20-am

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.