ویدئوی جالب و محبوب نبرد و مشت‌ زدن یک مرد به یک کانگورو برای نجات سگ‌اش، یک داستان پشت‌پرده غم‌انگیز دارد

فکر می‌کنم که بسیاری از شماها طی چند روز گذشته، یک ویدئوی جالب و تا حدی خنده‌دار را دیده باشید. در این ویدئو کانگورویی را می‌بینیم که با سگ یک مرد گلاویز شده و بیم آسیب دیدن سگ وجود دارد. صاحب سگ مداخله می‌کند، حواس کانگورو را پرت می‌کند و بعد برای دور کردن‌اش، مشتی حواله‌اش می‌کند و کانگورو با حالتی مبهوت و شک‌زده از مداخله مرد، صحنه را ترک می‌کند!

این ویدئو از طریق یوتیوب، آپارات و نیز تلگرام، شاید میلیون‌ها بار دیده شده باشد.

[aparat id=”X3b9z”]

اما داستان گرفته شدن این ویدئو:

گریگ تانکینز و دوستانش تصمیم گرفته بودند که برای شکار گرازهای بزرگ بروند. در این سفر دوست ۱۹ ساله آنها به نام کایلم بارویک هم همراه آنها بود و سفر در واقع برای شادی او ترتیب داده شده بود. آخر متأسفانه او مبتلا به بیماری سرطان غیرقابل درمانی به نام سارکوم یوئینگ شده بود که یک تومور بدخیم استخوانی است.

ویدئویی که مشاهده کردید البته ۶ ماه پیش گرفته شده و تازه الان همه‌گیر شده است. ویدئو را یکی از دوستان گریگ و کایلم به نام، گرگ بلوم گرفته بود. او مأموریت داشت که جریان این سفر را که شاید آخرین سفر آنها با دوستشان بود، مستند کند.

12-11-2016-8-13-01-am

متأسفانه کایلم، چند هفته بعد از این سفر درگذشت و زنده نماند که همه‌گیر و محبوب شدن ویدئویی که خیلی دوست‌اش داشت را ببیند.

12-11-2016-8-09-48-am

او دو سال تمام در حال مبارزه با بیماری سرطان بود و صفحه‌ای هم برای جمع‌آوری کمک ایجاد کرده بود که در زمان زنده ماندنش، چندان مورد توجه قرار نگرفت.

او چند روز قبل از فوت‌اش، در بیمارستان با دختری که از کودکی دوست‌اش داشت، ازدواج کرده بود.

12-11-2016-8-09-31-am

اما حالا که درگذشته و این ویدئو محبوب شده، خیلی‌ها دوست دارند توجه بینندگان ویدئو را به بیماری سرطان و به خصوص بیماری سارگوم یوئینگ که تنها ۱.۴ درصد کل بودجه تحقیقاتی در مورد بیماری سرطان را دریافت می‌کند، جلب کنند.

تصور کنید که اگر هر بیننده کلیپ، کمک مختصری به انجمن‌های خیریه و مؤسسات تحقیقاتی کند، چقدر این کارزار می‌تواند موفق باشد.

نظرات

 1. واقعاً قیافه کانگورو بعد مشتی که خورد خیلی جالب بود:)

 2. یه بار دیگه کلیپ رو دیدم فهمیدم کانگرو چه نیتی شومی داشت 🙂

 3. حرفها تو نگاه کانگرو بود ،

 4. به نظر من مشت زدن به کانگورو کار اشتباهی بود. چون وقتی اون مرد رسید کانگورو پس از مدتی سگ رو ول کرد و نیازی به اون مشت نداشت و این هم مصداقی از خشونت‌هایی‌ست که انسان‌ها علیه حیوانات مرتکب می‌شن.

 5. اولا که به نظر من مشت زدن به اون طفلک کانگورو اشتباه بود. همونطوری که سگ یک حیوانیه که باید ازش محافظت میشد، کانگورو طفلک هم باید ازش محافظت میشد. وقتی کانگورو مشت خورد و فقط نگاه میکرد واقعا دلم براش سوخت. ضمن اینکه اصلا وقتی مرد به کانگورو نزدیک شد، سگ رو رها کرد و دیگه نیازی نبود که یک مشت هم به کانگورو بزنه!
  دوم اینکه واقعا این مسئله ی ازدواج بنده خدا در آخرین روزهای عمرش خیییلی رمانتیک بود؛ من رو چند لحظه سر جای خودم خشک کرد.

 6. مشت زدن به صورت کانگورو جالبه؟ خنده داره؟
  چرا باید حیوان آزاری چنین آشکار خنده دار باشه؟ چه تیپ آدمهایی میتونن فیلم مشت زدن به صورت یک حیوان رو “محبوب” توصیف کنن؟
  عجیبه.

 7. کار خوبی کرد زد کانگورو رو ، کانگورو اماده برای حمله بود و اگه نمیزدش جفت پا میومد تو شکمش…!

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.