چگونه از یوتیوب، ویدئو دانلود کنیم؟

0

روش‌های بسیار متنوعی برای دانلود ویدئو از یوتیوب وجود دارد.

اما در اینجا می‌خواهم به شما دو سایت معرفی کنم که با استفاده از آنها؛ بدون نیاز به نصب اپلیکیشن گوشی موبایل، نرم‌افزار یا افزونه مرورگر یا ترفند خاصی می‌توانید به راحتی از یوتیوب فیلم و ویدئو دانلود کنید.

سایت clip converter

کار با این سایت بسیار ساده است.

اول باید آدرس اینترنتی یا url ویدئوی یوتیوب مورد نظر را کپی کنید و در این سایت پیست کنید.

سایت clip converter حالا به شما کیفیت‌ها و فرمت‌هایی از ویدئو را که در سرورهای گوگل موجود هستند؛ پیشنهاد می‌کند.

اما یک سورپرایز یا چیز فوق‌العاده:

فرض کنید می‌خواهید یک ویدئو را با فرمت mkv داشته باشید. این فرمت به صورت پیش‌فرض در خود یوتیوب موجود نیست. اما سایت می‌تواند به سرعت ویدئو یوتیوب را به فرمت مورد نظر شما تبدیل کند.

یک چیز بسیار عالی دیگر:

فرض کنید فقط می‌خواهید صدای یک ویدئو را داشته باشید. مثلا تصور کنید که یک موزیک ویدئو پیدا خواهید کرد و می‌خواهید فقط صدای آن را دانلود کنید. یا تصور کنید که می‌خواهید در حجم دانلود صرفه‌جویی کنید و با دانلود قطعه صوتی ویدئو؛ به میزان زیادی حجم دانلود خود را کاهش بدهید.

خوشبختانه سایت clip converter می‌تواند لینک دانلود صدای ویدئو را به تنهایی به شما بدهد.

و یک چیز خوب دیگر:

شما می‌توانید علاوه بر ویدئوهای یوتیوب؛ ویدئوی دلخواه خود را در این سایت آپلود کنید و آن ویدئوها را به فرمت مورد نظر خود تبدیل کنید!

سایت keepvid

سایت keepvid هم سایت خوبی برای دانلود از یوتیوب است.

باز هم باید آدرس ویدئوی مورد نظر را به سایت بدهید؛ تا سایت لینک‌های دانلود با فرمت و کیفیت دلخواه را به شما بدهد.

یک چیز عالی در سایت keepvid این است که این سایت در صورتی که یک ویدئو زیرنویس خودکار داشته باشد، لینک دانلود زیرنویس را هم به شما می‌دهد!

توضیح:

یوتیوب از یک سیستم هوشمند خودکار استفاده کند و با استفاده از آن برای بسیاری از ویدئوها زیرنویس به زبان فارسی و زبان‌های دیگر درج می‌کند:

البته چنین سیستمی برای ویدئوهای به زبان فارسی وجود ندارد و در مورد ویئوهای به زبان انگلیسی و زبان‌های دیگر زیرنویس خودکار فارسی؛ همان کیفیت ترجمه ماشینی گوگل را دارد.

اما کیفیت ویدئوهای خودکار انگلیسی بسیار قابل قبول است و شما این طوری می‌توانید اگر مهارت شنوایی خوبی در درک زبان ندارید، با دانلود زیرنویس انگلیسی؛ کار خود را راه بیندازید.


   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.