رپورتاژ: خرید راحت‌تر؛ با سوپرمارکت‌های آنلاین

1

امروزه خریدهای پرتکرار و روتین برای بسیاری از مردم، فرایند خسته‌کننده و پر دردسری می‌باشد. با فراگیر شدن فروشگاه‌های اینترنتی، راه حلی امروزی و آسان برای خرید کردن به وجود آمد. معمولا در خریدهای آنلاین ما با دو دسته کلی محصولات برمی‌خوریم، دسته اول محصولات کم‌مصرف مثل لوازم دیجیتال، لوازم‌خانگی و… هستند و دسته دوم کالاهای پرمصرف و روزانه هستند مثل محصولات سوپرمارکتی و … ، اینجا مقصود خرید آنلاین محصولات پرمصرف می‌باشد.

1-18-2017 5-56-12 PM

برای خرید‌های پر‌مصرف در ایران تا به امروز فعالیت جدی صورت نگرفته بود و شرایط موجود هم دچار نقص‌هایی بود. دلایل منطقی نیز برای این موضوع وجود دارد:

  • هزینه‌های بالای ارسال کالاها که فروشگاه‌های آنلاین دریافت می‌کنند
  • امکان بالاتر بودن قیمت کالاها نسبت به قیمت بازار به دلیل خدمات فروشگاه آنلاین
  • عدم امکان انتخاب کالاهایی که نیاز به بررسی بیشتر برای کنترل کیفیت دارند
  • محدود بودن ساعت‌ها و مناطق ارسال کالاها با توجه به روزهای تعطیل و وسعت شهر‌ها
  • تنوع بالای محصولات و عدم توانایی فروشگاه‌های آنلاین برای فراهم کردن این حجم از تنوع

1-18-2017 5-57-13 PM

روکولند، فروشگاه آنلاین تازه تاسیسی است که با وجود به تمام این مشکلات، راه حل‌هایی مناسب برای این موانع ارایه کرده است که مزایای خرید‌های آنلاین را برای مشتریان به ارمغان می‌آورد. با خرید از روکولند در زمان صرفه‌جویی کرده و می‌توان از خرید‌های غیر ضروری جلوگیری کرد، همچنین با ارایه تخفیفات و بسته‌های متناسب برای خانواده‌ها، مشتریان را در صرفه‌جویی در هزینه‌ها یاری می‌نماید. روکولند با تنوع بیش از ۲۵۰۰ کالا و با ارسال رایگان به سراسر شهر تهران سعی می‌کند علاوه بر کمک به آلودگی هوا تجربه خریدی آسان و دلپذیر برای مخاطب ایجاد نماید. انتخاب بازه زمان ارسال و روز آن از مزایای بزرگ سوپرمارکت‌آنلاین‌روکولند است و این امکان را به مشتری می‌دهد تا برنامه روزانه و خرید خود را کاملا مدیریت کند. محصولات در این سایت همگی تازه و با تاریخ‌های به روز می‌باشند که به ما کمک می‌کند بتوانیم محصولاتی نظیر گوشت و مرغ و ماهی تازه را در کنار میوه و سبزیجات و حتی محصولات لبنی در اختیار داشته باشیم.

www.rocoland.com

Instagram: @rocoland.official

Telegram: @rocoland


 
1 نظر
  1. عدالت می گوید

    مشتریان دلایل متعددی برای خرید اینترنتی دارند خصویات منحصر به فرد محیط اینترنت شامل دسترسی جهانی به کالا و خدمات ، وجود اطلاعات فراوان در مورد محصولات ، امکان مقایسه محصولات و قیمتهای آن ها ، صرفه جویی در زمان ، انعطاف پذیری در زمان خرید ، عدم نیاز به تحرک فیزیکی ، وجود قیمت های رقابتی ، تنوع محصولات و سهولت در سفارش خرید بر می گردد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.