دوست دارید همه جا یک گوشی آی‌فون و یک گوشی اندرویدی داشته باشید؟ این کیس را بخرید!

0

خب، باید بگویم که تعداد کسانی که آی‌فون دارند و در عین حال احساس می‌کنند که نیاز دائم به یک گوشی اندرویدی هم دارند، خیل زیاد نیست.

وبلاگ‌نویس‌ها و روزنامه‌نگاران فناوری ممکن است برای آگاهی از هر دو دنیا، هم گوشی آی‌فون و هم گوشی اندرویدی داشته باشند، منتها احتمالا لازم ندارند که این دو نوع گوشی را همیشه کنار خود داشته باشند.

اما به تازگی یک پروژه کیک‌استارتر شروع شده و ۱۰۰ هزار دلار هم سرمایه جمع کرده است که به کمک آن می‌توانید به صورت ساده‌تری این دو گوشی را کنار هم داشته باشید.

این پروژه Eye نام دارد که در واقع یک کیس ۱۸۹ دلاری آی‌فون است. این کیس در عین حال یک گوشی اندرویدی، پاوربانک و ابزار ذخیره اطلاعات هم هست!

من واقعا نمی‌دانم که واقعا چند نفر پیدا می‌شوند که بابت این کیس اندکی حجیم حاضر باشند، این همه پول خرج کنند، اما باید بگویم مشخصات کیس/گوشی مورد نظر نسبتا خوب است:

صفحه نمایش ۵ اینچی- ۲۵۶ گیگ حافظه- شکاف سیم کارت- امکان شارژ وایرلس گوشی اندرویدی و ….

به این ترتیب صاحب آی‌فون هر وقت دلش هوای یک اپ مختص اندروید را کرد، می‌تواند گوشی‌اش را بچرخاند و از آی‌فون وارد دنیای اندروید شود.

در ضمن این کیس، می‌تواند آی‌فون را شارژ کند، این کیس یک پاوربانک ۲۸۰۰ میلی آمپرساعتی هم هست که می‌تواند طول زمان شارژ آی‌فون را ۳ برابر کند!

میزان مصرف گوشی اندرویدی خیلی بهینه است، طوری که سازنده آن می‌گوید، در صورت عدم استفاده، هر ساعت تنها یک درصد شارژ کم می‌کند.

به علاوه کاربر این کیس، می‌تواند اطلاعات مورد نظر آی‌فون را وارد کارت حافظه SD بکند. برای این کار یک اپ iOS‌ اختصای وجود دارد.

این گوشی/کیس، دو شیار برای سیم کارت دارد، به این ترتیب می‌توانید در آن واحد، با سه سیم‌کارت کار کنید!

کلا با این کیس، تبدیل به کاربر خیلی جالبی می‌شود. اما می‌توانم حدس بزنم که مدیریت این مجموعه همیشه کاربر را مقداری سرگردان و آشفته کند!

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.