اگر آی‌فون دارید و مرتب هنگام عکاسی تصاویر لایو می‌گیرید، حتما باید این اپلیکیشن خوب را داشته باشید

2

تصاویر لایو چیز خوبی در آی‌فون هستند. به کمک آنها به جای اینکه فقط یک لحظه، منجمد و جاودانه شود، چند ثانیه ثبت می‌شود و شما به جای یک عکس، در واقع یک فیلم خیلی کوتاه دارید.

اما دریغ که به صورت پیش‌فرض کار زیادی با این تصاویر لایو نمی‌شود کرد. مثلا تصور کنید که شما از یک فریم به‌خصوص در یک تصویر لایو خوشتان آمده و می‌خواهید دقیقا این فریم را به صورت عکس، ذخیره کنید و به اشتراک بگذارید. چه باید بکنید؟

خوشبختانه گوگل، بیشتر از اپل در این زمینه به فکر ما بوده و مدتی است که اپلیکیشن بسیار کارآمدی به نام Motion Stills را به ما هدیه داده است.

بیایید کارهایی که می‌شود با این اپ انجام داد را مرور کنیم:

۱- به کمک این اپ می‌توانید لرزش‌های دست خودتان را خنثی کنید، یعنی Motion Stills ویژگی تثبیت عکس را دارد و به این ترتیب عکس شما حالت حرفه‌ای‌تر و سینمایی‌تری پیدا می‌کند.

۲- می‌توانید تصویر لایو مورد نظر خود را به فرمت گیف تبدیل کنید و در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

۳- این اپ کار مرور تصاویر لایو را ساده‌تر می‌کند.

۴- کار بسیار جالب و شاید منحصر به فرد این اپ این است که می‌تواند چند تصویر لایو را بگیرد و به یک فیلم با آنها بسازد. این فیلم را هم می‌توانید با دوستان خود در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید و مسلما قابلیت اشتراک در اینستاگرام را هم دارد.

۵- امکان گذاشتن متن روی تصویر لایو را هم دارید.

۶- می‌توانید یک فریم از تصویر لایو را انتخاب کنید و به صورت عکس ذخیره کنید. کافی است یک تصویر لایو را انتخاب کنید و نشانگر اسلایدر را به آرامی به چپ و راست ببرید و فریم مورد نظر را ذخیره کنید.

لینک دانلود اپلیکیشن Motion Stills

   
2 نظرات
  1. آذين می گوید

    برای همه آیفون ها جواب نمیده
    آیفون سیکس اس به بالا، اون هایی که لایو ویو دارن خودشون

  2. کسب و کار اینترنتی می گوید

    سلام مطلب مفیدی بود
    خیلی ممنونم بابت معرفی این اپلیکیشن کاربردی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.