گوگل پیکسل ۲ زیباتر خواهد شد، مخصوصا در طراحی قسمت پشت

0

گوگل پیکسل به امکانات سخت‌افزاری خوب، طراحی قابل قبول و نیز پشتیبانی تضمینی گوگل برای به‌روزرسانی مرتب اندروید آن، یکی از خواستنی‌ترین گوشی‌های بازار است. هرچند که مدل XL آن با ۱۲۸ گیگ حافظه، در حال حاضر در بازار ایران بیشتر از ۴ میلیون تومان قیمت دارد.

به هر ترتیب ما وارد فصلی شده‌ایم که دوست‌داران گوشی پرچم‌دار درنگ می‌کنند تا هم اپل و هم گوگل گوشی‌های بعدی خود را عرضه کنند. به عبارتی الان در شرایطی که داشتن صفحه نمایش لبه تا لبه بدون حاشیه مُد شده، کمتر کسی پیدا می‌شود که خودش را راضی کند، پیکسل بخرد.

گوشی پیکسل، هواداران گوشی‌های اندرویدی را به دو دوسته تقسیم کرده بود: کسانی که عاشقش بودند و کسانی که به زور هم آن را نمی‌خریدند. اما گمان می‌رود که پیکسل دو گوشی‌ای باشد که بسیار بیشتر با عموم مردم ارتباط برقرار کند.

یک کانال یوتیوب که با توجه به احتمالات قوی و حدسیات مهارتن خوبی در ساختن رندر گوشی‌های آینده دارد، یک مدل سه‌بعدی از از پیکسل ۲ ساخته است که نشان می‌دهد وقتی پیکسل صفحه نمایش لبه تا لبه پیدا کند و مهم‌تر از آن طراحی قیمت پشت را عوض کند، کمتر کسی است که بتواند در مقابل آن مقاومت کند.

باید منتظر بمانیم و جنگ گجت‌های اندرویدی را در ماه‌های بعدی، مثل پیکسل ۲ و نوت ۸ را ببنیم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.