در فیلم بعدی کارگردان فیلم «فراماشین»، ناتالی پورتمن بازی می‌کند. فیلمی به نام «نابودی»

1

الکس گارلند تا حالا نویسنده فیلم‌های خوبی مانند ۲۸ روز بعد، سان‌شاین، هرگز رهایم مکن و درد Dredd بوده، منها فیلم اکس مشینا یا فراماشین او بود که ما را مجذوب ساخت.

گارلند هم نویسنده و هم کارگردان این فیلم بود. این فیلم مطابق میل دوست‌داران فناوری و عاشقان داستان‌های علمی- تخیلی تهیه شده بود و چرخش داستانی خوبی هم داشت. فیلمی که خطرات بالقوه هوش مصنوعی را در یک داستان خوب روایت می‌کرد.

بودجه این فیلم تنها ۱۵ میلیون دلار بود! و میزان فروشش چند برابر این و البته شهرتی که این فیلم برای گارلند به ارمغان آورد، خیلی بیشتر از اینها بود.

قطعا ما دوست داشتیم ببینیم که الکس گارلند چه برنامه‌ای در ادامه خواهد داشت.

حالا این خبر خوب به گوش می‌رسد که قصد دارد، اقتباس سینمایی یکی از آثار جف وندرمیر را انجام بدهد.

کتابی که قرار است تبدیل به فیلم سینمایی شود «نابودی» نام دارد که نخستین قسمت از سه‌گانه «دامنه جنوبی» است. این رمان جایزه بهترین رمان علمی تخیلی امریکا را از رقابت‌های «نبولا» را در سال ۲۰۱۵ از آن خود کرد.

داستان را که به صورت دقیق نمی‌خواهیم برای پیشگیری از لو دادن خیلی زودهنگام داستان فیلم برایتان تعریف کنیم.

به همین بسنده می‌کنم که در این فیلم ناتالی پورتمن، نقش یک زیست‌شناس را بازی خواهد کرد که قرار است یکی از اعضای یک گروه کاوش برای اعازم به منطقه اسرارآمیزی در کرانه جنوبی موسوم به منطقه ایکس باشد.

بعد از اینکه تیم‌های متعدد اعزامی قبلی، دچار مشکلات و حتی مرگ شدند، حالا این امید وجود دارد که گروه تازه به نوعی بتوانند پرده از اسرار بردارند.

آنها به منطقه می‌روند و به اشکالی عجیب از حیات برمی‌خورند …

فیلم نابودی یا Annihilation قرار است، از ۲۳ فوریه سال ۲۰۱۸ اکران شود.

 
1 نظر
  1. علیرضا پارسی می گوید

    نام این فیلم اکس-ماکینا هست که منظور گره گشایی ناگهانی یک نمایش در پرده آخر آن است پس باید گره گشایی ترجمه کرد و ربطی به ماشین نداره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.