به‌زودی گران‌ترین و بزرگ‌ترین «لِگو»ی دنیا؛ یک میلینیوم فالکون جنگ ستارگان با ۷۵۴۱ قطعه وارد بازار می‌شود

0

آخرین لگویی که ساختید؛ چند قطعه را با هم وصل کردید؟ نظرتان درباره یک لگوی ۷۵۴۱ قطعه‌ای چیست؟

شرکت لگو اخیرا مجموعه Ultimate Collectors Series Millennium Falcon خود را به‌روزرسانی کرده و یک لگو میلینیوم فالکون جنگ ستارگان با ۷۵۴۱ قطعه و قیمت ۸۰۰ دلاری برای فروش آمده کرده است. این گران‌ترین لگوی تاریخ این شرکت است و به نظر زیبا و با شکوه می‌رسد.

وقتی می‌خواهید این مقدار برای یک بازی لگو هزینه کنید؛ باید هم انتظار بالاتری داشته باشید و این همان چیزی است که لگوی جدید برآورده می‌کند. این لگو به شما اجازه می‌دهد دقیقا یک سفیه فضایی فالکون با شکل و شمایلی که در فیلم جنگ ستارگان دیدید را به همراه جزییات دقیق و ریزی به صورت سه بعدی بسازید.

این مجموعه با ۱۰ مینی کاراکتر (Han، C-3P0، Leia، Chewbacca، BB-8، Old Han، Finn، Rey و دو porgs) عرضه می‌شود تا بتوانید یک تصویر کامل از یک کشتی فضایی با شخصیت‌های اصلی بسازید و هرچه بیشتر به چیزی که در ذهن‌ دارید؛ نزدیک‌تر شوید.

این مجموعه لگو یک نسخه به‌روزشده از مجموعه اصلی و لوکس Falcon منتشر شده در سال ۲۰۰۷ است. مجموعه Falcon حدود ۵۱۹۵ قطعه داشت و با قیمتی ۵۰۰ دلاری به فروش می‌رسید. این مجموعه جزو پرفروش‌ترین مجموعه‌های بازی لگو در سراسر جهان است که عرضه مدل‌های جدید آن متوقف شده بود و اکنون با سری میلینیوم فالکون ادامه یافت.

کل این مجموعه قیمتی حدود ۲ تا ۳ هزار دلار دارد. شرکت لگو چندین مدل دیگر از این مجموعه مانند BB-8 با ۱۱۰۶ قطعه را برای عرضه آماده کرده است.

لگوی میلینیوم فالکون از یکم اکتبر وارد بازار می‌شود و همان‌طور که گفتیم قیمتی ۸۰۰ دلاری دارد.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.