قابلیت جدید سوپرزوم در اینستاگرام چیست و چگونه استفاده می‌شود؟

0

اینستاگرام قابلیت جذاب جدیدی به نام Superzoom به نسخه ۲۰ اپلیکیشن خود اضافه کرد.

کاربران اینستاگرام می‌توانند با سوپرزوم؛ یک ویدیوی کلوزآپ یا نمای نزدیک از خود بگیرند و موسیقی دراماتیکی روی آن قرار بدهند و روی صفحه خود یا در استوری‌ها منتشر کنند.

سوپرزوم می‌تواند از خود کاربر یا دیگران، حیوانات، اشیا یا استیکرها در حین ضبط یک ویدیو باشد.

سوپرزوم چیست؟

این ویژگی جدید اینستاگرام، کاربران را ترغیب می‌کند حالت‌های جدید و کنجکاوانه‌ای از زوم دوربین روی صورت یا حالت‌های چهره‌شان را بسازند و با دیگران به اشتراک بگذارند.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

ویژگی سوپرزوم در کنار ویژگی بومرنگ عرضه شده است اما به نظر می‌رسد کامل‌تر و جذاب‌تر از آن باشد.

برای دسترسی و استفاده از ویژگی جدید سوپرزوم در ویدیوهای اینستاگرام؛ ابتدا باید نسخه جدید این اپلیکیشن را از روی گوگل پلی یا اپ استور دریافت و نصب کنید.

پس از اجرای اپ اینستاگرام؛ با انگشت خود صفحه را به سمت راست بکشید تا در وضعیت فیلم‌برداری قرار بگیرد. حالا دکمه شاتر دوربین را مشاهده می‌کنید.

قبلا در زیر دکمه شاتر گزینه‌های Live و Boomerang و Normal را مشاهده می‌کردید اما اکنون گزینه Superzoom نیز افزوده شده است.

وقتی مود سوپرزوم را انتخاب کردید؛ با زدن کلید رکورد؛ یک ویدیوی سه ثانیه‌ای ضبط می‌شود. اگر می‌خواهید ویدیوهای طولانی‌تر بگیرید؛ باید انگشت خود را روی کلید رکورد نگه دارید.

پس از اتمام ویدیو؛ می‌توانید آن را ذخیره کرده یا روی استوری خود منتشر کنید.

اینستاگرام به مناسب روز هالووین؛ مجموعه‌ای از استیکرها و فیلترهای جدیدی نیز به اپلیکیشن خود اضافه کرده است که البته زمان دسترسی و استفاده از آن‌ها محدود و در بازه هالووین است. برخی از این فیلترها شامل زامبی، خفاش، خوش‌ آشام و غیره هستند.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.