با این اپلیکیشن رایگان شده (به مدت محدود) آیفون هر سند و مدرکی را ساده و سریع اسکن و به فرمت دیجیتالی درآورید

2

برای iOS اپلیکیشن‌های اسکنر زیادی عرضه شده است اما غالبا پولی هستند و کار با آن‌ها نیاز به تنظیمات و پیچیدگی‌هایی دارد که باعث می‌شود کاربران منصرف شوند. در برخی اوقات نیز کیفیت این اپ‌ها چندان مناسب نیست.

امروز متوجه شدیم اپلیکیشن Smart document scanning به مدت محدود رایگان شده و فرصت مناسبی برای نصب و استفاده از آن روی دستگاه‌های آیفون و آیپد فراهم شده است.

Smart document scanning یکی از کارآمدترین برنامه‌های اسکنر روی iOS است که امکان دیجیتالی کردن اسناد و مدارک یا کتاب‌ها و جزوات را به صورت بسیار ساده و سریعی فراهم می‌کند.

کافی است برگه یا هر چیزی که می‌خواهید به فرمت دیجیتالی روی گوشی یا دستگاه‌های دیگری ذخیره کنید را روی میز قرار داده و گوشی آیفون یا آیپد را بالای آن قرار دهید تا به طور کامل در صفحه‌نمایش دیده شود. بعد، به راحتی روی کلید Save تقه‌ای بزنید تا یک کپی از سند شما با فرمت PNG در بخش Phtoto Library ذخیره شود.

ساختن یک کپی از هر چیزی روی گوشی

اگر در محیط، نور کافی برای گرفتن اسکن سند ندارید؛ در این برنامه می‌توانید روز گزینه light OFF تقه‌ای بزنید تا فلاش دوربین دستگاه روشن شود و در هنگام اسکن سند؛ روشنایی کافی برای افزایش کیفیت و خوانایی سند وجود داشته باشد.

شما در این برنامه می‌توانید بخشی از یک برگه یا سند را اسکن کنید. با جابه‌جایی کادر برنامه در صفحه‌نمایش می‌توانید ناحیه مورد نیاز برای اسکن را تعریف کنید.

از ویژگی‌های این اپلیکیشن می‌توان به قابلیت‌های تغییر رنگ سند یا سیاه و سفید کردن آن اشاره کرد. می‌توانید اندازه سند یا اسکن را تغییر دهید و به راحتی روی شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید یا به طور مستقیم از طریق ایمیل برای دیگران بفرستید.

همیشه داشتن یک برنامه اسکنر روی گوشی در مواقع ضروری بسیار کمک‌رسان خواهد بود. به علاوه، خیلی سریع و تنها با یک گوشی می‌توانید بسیاری از اسناد خود را دیجیتالی کنید تا برای همیشه محفوظ بمانند.

دانشجویان با استفاده از Smart document scanning می‌توانند در چند دقیقه جزوات و یادداشت‌های خود برای یک درس و کلاس خاص را روی گوشی داشته باشند و از روی آن بخوانند یا بعدا چاپ کنند.

این اپلیکیشن کاربردی و رایگان iOS برای آیفون و آیپد را می‌توانید از اپ‌استور دانلود کنید.


 
2 نظرات
  1. محمد شیران می گوید

    البته اپ Office Lens از مایکروسافت هم کارایی مشابه و حتی فراتر داره به شکلی که میتونه انواع سند، کارت ویزیت، وایت بورد و عکس رو اسکن کنه و خیلی هم خوب و دقیق عمل می‌کند. ضمن اینکه در برنامه نوت IOS 11 هم گزینه‌ای تحت عنوان Scan Documents اضافه شده که البته به دقت Office Lens نیست.

  2. فرشاد می گوید

    یعنی تا حالا iOS همچین اپی رو رایگان نداشته؟! 😐

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.