با این اپلیکیشن عکس‌ها و ویدیوهای دوربین گوشی را با هر اندازه‌ای روی استوری اینستاگرام قرار دهید (نسخه iOS رایگان به مدت محدود)

0

همه ما می‌دانیم که در بخش استوری اینستاگرام با محدودیت اندازه عکس یا ویدیو روبرو هستیم.

البته؛ خبرهای رسیده از اینستاگرام می‌گوید که دارند روی ویژگی کار می‌کنند و شاید در همین هفته‌ها به اپلیکیشن اینستاگرام افزوده شود تا امکان استفاده از عکس و ویدیو در هر اندازه‌ای را بدهد.

اما فعلا و تا انتشار عمومی این ویژگی می‌توانید از اپلیکیشن جذاب Resize for Story استفاده کنید.

این اپلیکیشن که برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS منتشر شده است؛ می‌تواند بدون برش یا دستکاری؛ هر عکس و ویدیوی گرفته شده با دوربین گوشی را برای آپلود روی استوری اینستاگرام آماده کند.

این برنامه به کاربران کمک می‌کند تا محدودیت‌های اپلیکیشن اینستاگرام را دور بزنند و عکس‌های با اندازه اصلی یا برش‌های دلخواه را برای استوری استفاده کنند. به علاوه، کاربران می‌توانند از برخی افکت‌های این برنامه مانند افزودن بوردرهای سیاه و سفید، تصاویر پس‌زمینه و تار کردن بخش‌هایی از تصویر یا کادرهای رنگی استفاده کنند.

بدون محدودیت زمان؛ بدون محدودیت اندازه

اپ Resize for Story این قابلیت را ایجاد می‌کند تا ویدیوهای عریض را به صورت تمام صفحه روی اینستاگرام آپلود کنید و از برش فیلم جلوگیری شود. می‌توانید یک کادر یا بوردر مناسب انتخاب کرده و همه کلیپ ویدیویی خود را در اندازه اصلی و بدون دستکاری روی استوری قرار دهید.

این اپلیکیشن تمام عکس‌ها و ویدیوهای ویرایش شده را سریعا روی گوشی شما و در همان بخش دوربین ذخیره می‌کند تا بتوانید در هر زمان که دوست داشتید، روی اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

این برنامه سعی می‌کند کیفیت تصاویر از دست نرود تا اگر می‌خواهید ازشان اسکرین‌شات بگیرید؛ مشکلی نداشته باشید.

ویژگی دیگر اپلیکیشن Resize for Story، صرفه‌جویی در زمان با ویرایش همزمان ۱۰ عکس است. نیازی نیست که عکس‌های گرفته شده با دوربین را تک تک وارد برنامه کرده و ویرایش‌های لازم را برای استوری اینستاگرام انجام دهید. می‌توانید در یک مرحله و با انتخاب حداکثر ۱۰ عکس؛ یک‌جا ویرایش‌ها را انجام و ذخیره کنید.

این اپلیکیشن برای iOS به مدت محدودی روی اپ‌استور رایگان شده است و بهترین فرصت دانلود و استفاده از آن است.

کاربران اندرویدی باید برای دانلود اپ Resize for Story از روی گوگل‌پلی هزینه یک دلاری پرداخت کنند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.