قابلیت‌های آرشیو خودکار استوری‌ها و اشتراک‌گذاری استوری‌های منتخب به اینستاگرام افزوده شدند

0

نسخه ۲۵ اپلیکیشن اینستاگرام با دو قابلیت جذاب منتشر شد.

یکی از محدودیت‌ها و مشکلات کاربران اینستاگرام این بود که پس از ۲۴ ساعت از انتشار یک استوری؛ دیگر امکان بازنشر یا اشتراک‌گذاری آن فراهم نبود. همچنین؛ هیچ‌گونه آرشیوی از استوری‌های کاربر در دسترس نیست.

اینستاگرام با عرضه یک نسخه جدید از اپلیکیشن خود، هر دو محدودیت فوق را رفع کرده است.

آرشیو و نمایش استوری‌ها

اکنون، کاربران می‌توانند با قابلیت Stories Highlights استوری‌های خود را پس از طی ۲۴ ساعت، دوباره با دیگران به اشتراک بگذارند. این قابلیت به صورت یک گزینه «+» در بخش بیوگرافی پروفایل کاربران قرار دارد. وقتی روی این گزینه بزنید؛ می‌توانید از آرشیو استوری‌های خود؛ استوری‌های مورد علاقه را انتخاب و به صورت یک آیکون دایره‌ای روی پروفایل‌تان ذخیره کنید.

کاربران دیگر وقتی وارد پروفایل شما می‌شوند؛ می‌توانند استوری‌های منتخب را تماشا کنند. با قابلیت جدید Stories Highlights، کاربران می‌توانند تا هر زمانی که یک استوری را پاک نکردند؛ برای دیگران نمایش دهند.

اینستاگرام هیچ‌گونه محدودیتی را روی آرشیو یا اشتراک‌گذاری استوری‌ها اعمال نکرده است. کاربران هر زمان که اراده کنند؛ می‌توانند به سراغ استوری‌های آرشیوی یا اشتراکی رفته و آن‌ها را ویرایش کنند یا به اضافه و حذف آن‌ها بپردازند.

قابلیت جدید بعدی اینستاگرام به نام Stories Archive به طور خودکار از استوری‌های کاربران یک آرشیو می‌سازد. هر زمان ۲۴ ساعت زمان نمایش یک استوری کاربر به اتمام رسید؛ این استوری به طور خودکار در بخش Stories Archive ذخیره می‌شود. این قابلیت نیز در بخش پروفایل و آرشیو قابل دسترس است.

گفتنی است که قابلیت Stories Highlights از همین استوری‌های ذخیره‌ شده برای نمایش و اشتراک‌گذاری دوباره آن‌ها استفاده می‌کند.

نسخه جدید اینستاگرام را می‌توانید همین حالا از روی گوگل‌پلی و اپ‌استور دانلود کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.