قابلیت نظرسنجی احساسات به استوری اینستاگرام افزوده شد

0

در هفته‌های گذشته، اینستاگرام مجموعه‌ای از استیکرهای جدید را برای کارهای مختلف منتشر کرده است.

امروز، وبلاگ اینستاگرام از استیکرهای جدیدی به نام Emoji Slider خبر داد که امکان تعامل بیشتر دوستان در استوری اینستاگرام از جمله بروز بهتر احساسات را فراهم می‌کنند.

اسلایدر ایموجی، نوع جدیدی از استیکرهای رای‌گیری و نظرسنجی هستند که برای بروز احساسات ساخته شده‌اند. کاربران می‌توانند با کشیدن اسلایدر ایموجی‌ها به چپ یا راست، درجه‌ای از احساسات خود را نشان بدهند.

کاربران اینستاگرام می‌توانند نظرات دنبال‌کنندگان‌شان را درباره یک عکس، غذایی در رستوران، خشم‌شان از افزایش قیمت دلار و نظایر این‌ها را با این اسلایدر ایموجی‌ها بسنجند.

کافی است یک اسلایدر ایموجی را انتخاب و به عکس استوری‌شان اضافه کنند. دنبال‌کنندگان می‌توانند با کشیدن این اسلایدر ایموجی به چپ یا راست، درجه‌ای از موافقت یا احساسات خود را نشان بدهند.  اینستاگرام به طور خودکار میانگینی از رای‌دهنده‌گان را نمایش خواهد داد.

در حقیقت، اسلایدر ایموجی‌ها به صورت یک نوار لغزنده هستند که اجازه می‌دهند کاربران خیلی ساده و سریع با کشیدن این نوار بتوانند درصدی از احساسات خود را روی استوری اینستاگرام نمایش دهند.

کاربران می‌توانند برای این استیکرها یک سوال هم بنویسند. همین‌طور، خود کاربر انتخاب می‌کند استیکر را کجای عکس و چگونه قرار دهد. این ویژگی باعث افزایش جذابیت استفاده از این استیکرها و پاسخ‌گویی از سوی دنبال‌کنندگان می‌شود.

پیش از این، امکان نظرسنجی در استوری اینستاگرام تنها با پاسخ‌گویی به دو گزینه «آری» و «خیر» مهیا بود که امکان دقیق بروز احساسات و نظرات را به دنبال‌کننده‌ها نمی‌داد.

به گفته وبلاگ اینستاگرام، هم‌اکنون استیکرهای اسلایدر ایموجی به اپلیکیشن‌های اندروید و iOS افزوده شدند و کافی است کاربران اینستاگرام نسبت به به‌روزرسانی برنامه‌های خود اقدام کنند.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.