اینستاگرام قابلیت برگزاری نظرسنجی در استوری‌ها را فراهم کرد

اینستاگرام در ادامه افزودن ویژگی‌های جدید به اپلیکیشن‌های خود؛ امکان برگزاری نظرسنجی در استوری‌های را فراهم کرد.

از امروز کاربران اینستاگرام می‌توانند در استوری‌ها کمی تعاملی‌تر رفتار و با استفاده از استیکرهای نظرسنجی؛ مخاطبان خود را به شرکت در آن و رای دادن دعوت کنند. استیکرهای نظرسنجی همانند دیگر استیکرها در اینستاگرام هستند و کافی است آن‌ها را انتخاب و با کشیدن و رها کردن روی عکس‌تان؛ استفاده کنید.

استیکرهای نظرسنجی به طور خودکار پس از قرارگیری روی عکس یا ویدیو؛ از کاربران درخواست سوال و گزینه‌های نظرسنجی را می‌کنند. کاربران می‌توانند با سفارشی‌سازی این استیکرها نظرسنجی‌های مختلفی را برگزار کنند. کاربران و مخاطبان دیگر؛ با مشاهده استوری و زدن تقه روی یکی از گزینه‌ها می‌توانند در این نظرسنجی شرکت کنند.

نتیجه نظرسنجی و مشاهده رای هر دنبال‌کننده نیز در همان بخش استوری امکان‌پذیر است. کافی است فهرست مشاهده‌کننده‌های استوری باز شود تا رای هر دنبال‌کننده مشخص شود.

اینستاگرام علاوه بر قابلیت استیکرهای نظرسنجی؛ دو ویژگی جدید دیگر را به آخرین نسخه اپلیکیشن خود افزوده است. ویژگی اول ابزار قطره چکانی است که به کاربران اجازه می‌دهد یک رنگ از میان رنگ‌های عکس خود گرفته و برای جاهای دیگر مانند متن، نقاشی با قلم‌‌ها و غیره استفاده کنند. این قابلیت فعلا برای کاربران آی‌او‌اس فعال است.

در ویژگی دوم؛ امکان تراز کردن استوری‌ها فراهم شده است. با این ابزار می‌توانید نوشته‌ها و استیکرها را دقیقا در مرکز عکس قرار دهید.

این ویژگی‌های جدید اینستاگرام به همراه استیکرهای نظرسنجی از هم‌اکنون برای تمامی کاربران فعال شده‌اند و برای استفاده ازشان باید آخرین نسخه اپلیکیشن اینستاگرام را از روی اپ‌استور اپل یا گوگل‌پلی دانلود و نصب کرد.

منبع

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.