از حالا اینستاگرام از انیمیشن‌های گیف در استوری پشتیبانی می‌کند و می‌توانید هر عکس و ویدیویی با هر اندازه‌ای را آپلود کنید

0

سرانجام پس از ماه‌ها شایعه و محدودیت؛ اینستاگرام پشتیبانی از انیمیشن‌های گیف را به ویژگی‌های استوری خود اضافه کرد.

از امروز، می‌توانید اپلیکیشن اینستاگرام خود را به نسخه جدید به‌روزرسانی کنید و از صدها استیکر و انیمیشن متحرک در عکس‌ها و ویدیوهای استوری خود سود ببرید.

قطعا این ویژگی باعث افزایش محبوبیت استوری‌ها و ترغیب کاربران به ارسال محتواهای خلاقانه‌تر و سرگرم‌کننده‌تر می‌شود.

اینستاگرام به لطفا ادغام و پشتیبانی از GIPHY به کاربران اجازه می‌دهد از مجموعه‌ای بسیار متنوع و پایان‌ناپذیر از انیمیشن‌های گیف در استوری‌های خود استفاده کنند.

دو محدودیتی که دیگر وجود ندارند

همچنین؛ اینستاگرام امروز اعلام کرد که به‌زودی و طی چند روز آینده، قابلیت جدید دیگری به استوری‌ اضافه می‌کند تا کاربران به راحتی بتوانند عکس و ویدیوی خود را با هر اندازه و ابعادی روی استوری آپلود کنند. دیگر نیاز نیست که کاربران با اپ‌های ثالث، ابتدا اندازه عکس و ویدیو را به صورت مربعی درآورده و بعد روی اینستاگرام منتشر کنند.

برای دسترسی به استیکرهای گیف، خیلی ساده کافی است روی کلید استیکر در بالای بخش استوری کلیک کنید. در ادامه، از بخش استیکرها می‌توانید گزینه جدید GIF را انتخاب کنید. یک مجموعه بزرگ و متنوع از استیکرهای انیمیشنی جلوی شما ظاهر می‌شود. با انگشت، یکی از این استیکرها را روی عکس یا ویدیوی خود بکشید. در همین بخش، گزینه‌هایی برای جست‌وجو به دنبال گیف‌های بیشتر در GIPHY و دیگر کتابخانه‌ها دارید.

برای انتشار عکس و ویدیو در هر اندازه روی استوری نیز پس از اینکه این قابلیت فعال شد؛ کافی است محتوای خود را با اندازه اصلی و بدون هیچ دستکاری روی اینستاگرام و استوری آپلود کنید. خود اینستاگرام به طور خودکار تنظیمات لازم را اعمال و پست شما را منتشر می‌کند.

قابلیت گیف از امروز و در نسخه جدید اینستاگرام ۲۹ برای اندروید و iOS قابل استفاده است اما قابلیت آپلود عکس و ویدیو در هر اندازه روی استوری به‌زودی فعال خواهد شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.