ماگ مسافرتی که قهوه‌ساز، شارژر گوشی، حشره‌کش، چراغ خواب و فلاکس آب گرم است

  • توسط میثاق محمدی‌زاده
  • ۲۰ دی ۱۳۹۶
  • ۲ دیدگاه

شرکت Cauldryn در نمایشگاه CES از یک قهوه‌ساز متحرک جذاب و چندکاره‌ای رونمایی کرد.

این قهوه‌ساز ماژولار و مسافرتی می‌تواند آب جوش را گرم نگه دارد، دانه‌های قهوه را خرد کرده و قهوه درست کند، همین‌طور یک شارژر برای گوشی‌های موبایل و دیگر دستگاه‌های همراه در مواقع ضروری است و البته یک حشره‌کش است.

این دستگاه در قلب خود یک قوه‌ساز دارد و زیر آن سیستم‌ حرارتی قرار گرفته و در پایین‌ترین بخش نیز باتری‌ بزرگی تعبیه شده‌اند.

این باتری‌ هم سیستم حرارتی را انرژی می‌دهد و هم می‌تواند برای شارژ یک گوشی استفاده شود. با این باتری می‌توان یک قهوه یا آب جوش را به مدت ۱۰ ساعت گرم نگه داشت.

البته؛ اگر برای شارژ گوشی استفاده شود، مدت زمان گرم نگه داشتن نوشیدنی‌ها کاهش پیدا می‌کند. باتری قهوه‌ساز ماژولار شرکت Cauldryn می‌تواند یک اسمارت‌فون را چندین بار شارژ کند.

افزودن نیازمندی‌ها به ماگ

سازندگان این ماگ می‌گویند وقتی یک باتری بزرگ در سفر و گردش همراه خود دارید؛ ده‌ها کار جالب می‌توانید انجام بدهید. مثلا با اضافه کردن یک خردکن کوچک؛ دانه‌های قهوه را خرد کرده یا از یک قهوه‌جوش کوچک استفاده کنید تا همیشه بتوانید قهوه تازه و آماده بخورید.

این ماگ یک چراغ LED کوچک هم دارد که در حقیقت یک سنسور دمایی است و به وسیله آن می‌تواند دمای آب درون ماگ را تنظیم کرد.

دیگر کاربردهای این دستگاه برای استفاده از حشره‌کش‌های برقی و چراغ‌ خواب با نور کم در شب است. این دستگاه طوری طراحی شده است که می‌توانید تمامی این لوازم جانبی کوچک را از خود شرکت Cauldryn خرید کرده و روی بدنه قهوه‌ساز سوار کنید.

شرکت Cauldryn می‌گوید در حال تغییر و ارتقای سطح انتظارات بازار از فلاسک‌ها و قوه‌سازهای مسافرتی هستیم و می‌خواهیم محصولی چندکاربره و کاملا کاربردی و موثر به مردم نشان بدهیم تا هرکس در ماشین و اسباب گردشگری خود یک عدد ازشان را داشته باشد.

این ماگ گران‌قیمت و حدود ۱۳۰ دلار است که در اواخر امسال وارد بازار می‌شود.

منبع

نظرات

  1. جسارتا خواستم بگم فلاسک صحیح است نه فلاکس. امیدوارم امکان اصلاح داشته باشید. هرچند کمی دیر شده.

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.