فرصت استثنایی استخدام برای توسعه‌دهندگان وب و برنامه نویسان

1

رپورتاژ:

با گسترش استفاده از اینترنت در ایران، شاهد ظهور کسب‌و‌کارهای جدید و انتقال کسب‌و‌کارهای سنتی بر روی بستر اینترنت هستیم. همین موضوع باعث شده است که نیاز شرکت‌ها به برنامه نویسان و توسعه دهندگان وب روزبه‌روز افزایش یابد.

از طرف دیگر، برنامه نویسان و فعالان حوزه IT مانند هر شخص دیگری علاقمند به پیشرفت شغلی هستند و دوست دارند با بهترین‌ کسب‌وکارها همکاری کنند. داشتن دغدغه پیشرفت شغلی موضوع چندان عجیبی نیست و هر فرد متخصصی علاقه دارد از طریق همکاری با شرکت‌های معتبر، علاوه بر محک زدن توانایی‌ها و مهارت‌هایش، رضایت خاطر و آرامش ذهنی داشته باشد.

هم اکنون شرکت‌های بسیاری در ایران مشغول به فعالیت هستند. این شرکت‌ها علاوه بر ایجاد محیطی پویا برای یادگیری و پیشرفت، آینده روشنی را نیز برای سایر کسب‌و‌کارها ترسیم می‌کنند. همین موضوع باعث شده است که بسیاری از توسعه دهندگان وب، تمایل به همکاری با این کسب و کارها داشته باشند.

با این وجود، برای ورود به چنین شرکت‌هایی باید پل ارتباطی مناسبی پیدا کرد؛ پل ارتباطی مطمئن که فرایند استخدام را تسریع می‌کند. حال سوالی که به وجود می‌آید این است که …

چگونه در شرکت رویایی خود کار پیدا کنیم؟

کافیست چند سال گذشته را به یاد بیاورید تا متوجه شوید که اینترنت نه تنها روش‌های کسب درآمد، بلکه سبک زندگی همه ما را تغییر داده است. روش‌های استخدامی نیز از این قاعده مستثنی نبوده‌اند و هم اکنون فرآیند کاریابی بسیار آسان‌تر از قبل شده است. برای مثال وب‌سایت استخدامی IranTalent.com سعی کرده فرایند استخدام را برای کارجویان و کارفرمایان تسهیل کند و پل ارتباطی مطمئنی برای هر دو طرف باشد.

ایران تلنت که به تازگی پانزدهمین سال تاسیس خود را جشن گرفت، هم اکنون به عنوان بزرگترین مرجع استخدامی کشور شناخته می‌شود. در واقع، ایران تلنت به دلیل داشتن بانک رزومه نزدیک به یک میلیون نفری از متخصصان حوزه‌های کاری مختلف به مهم‍‌ترین منبع یافتن و جذب نیروهای انسانی در ایران تبدیل شده است. به این ترتیب، با ساخت رزومه در سایت ایران تلنت شانس دیده شدن شما توسط شرکت‌های معتبر دوچندان خواهد شد.

فرصت استثنایی ایران تلنت برای برنامه نویسان و توسعه دهندگام وب

همانطور که اشاره کردیم نیاز شرکت‌ها به توسعه دهندگان و برنامه نویسان، روزبه‌روز در حال افزایش است. به همین دلیل، ایران تلنت با فراهم کردن شرایطی استثنایی قصد دارد فرایند استخدام را برای فعالان این حوزه تسهیل کند.

اگر شما هم یک توسعه دهنده وب یا برنامه نویس هستید می‌توانید با ساخت رزومه در ایران تلنت یا تکمیل رزومه قبلی خود به میزان ۷۰ درصد، علاوه بر افزایش شانس خود برای همکاری با یکی از شرکت‌ها یا استارت‌آپ‌های رویایی‌تان، یکی از ۵۰ نفری باشید که اعتبار حضور در یک دوره آموزشی بین‌المللی در یکی از سایت‌های آموزشی مطرح جهان به آنها هدیه می‌شود.

افراد خوش شانسی که هدیۀ ایران تلنت را دریافت می‌کنند می‌توانند به انتخاب خودشان در یکی از دوره‌های  Code Academy، Code School، Khan Academy، Coursera، Udemy، Udacity یا Lynda شرکت کنند.

پس پیشنهاد می‌کنیم فرصت را از دست ندهید و همین الان برای ساخت یا به‌روزرسانی رزومه در ایران تلنت اقدام کنید:

رویاهاتو کد بزن

 
1 نظر
  1. zhilevan می گوید

    به به. بسیار هم عالی. دیگه ماشااله به لطف این سایت های آموزش و دانلود ایرانی انقدر سورس یادگیری مختلف ارزون و یادگیری زیاده که نسل جدید خیلی راحت می تونم یه چیزی رو یاد بگیرند. یادش بخیر زمان ما یه کتاب سی هربت شیلد و جاوا دیتل بای دیتل داشتم .بدون اینترنت. و اگه به یه مشکل یا باگی بر میخوردیم استک ور فلو نبود که گاهی رفع یه باگ روزها با آزمایش خطاهای مختلف طول میکشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.