بهترین هدیه تبلیغاتی: کتاب یا سررسید؟

1

هر روزی که می‌گذرد بر شمار هدایای تبلیغاتی لوکس و اغلب بی‌استفاده افزوده می‌شود. کافیست هدایای تبلیغاتی را گوگل کنید تا با انواع مختلفی از هدایای مدیریتی مناسب و نامناسب با بازه قیمتی بسیار متنوع روبه‌رو شوید. ولی آیا بهترین هدیه تبلیغاتی، ساعت رومیزی، ست چرم یا تقویم و سررسید است؟ در سطوح بالای مدیریتی انتخاب بهترین هدیه تبلیغاتی برای مدیران به مراتب سخت‌تر هم می‌شود. صاحبان کسب‌و‌کارهایی که غالبا به هدیه شما نیازی ندارند، به واسطه شغل‌شان هدایای زیادی می‌گیرند و اگر به صورت شخصی نظرشان را جلب نکنید هدایای تبلیغاتی شما اثربخشی لازم را نخواهد داشت.

در تهیه هدایای تبلیغاتی مناسب برای مدیران باید فاکتورهایی را مدنظر قرار دهید. هدیه شما نباید تکراری، بلااستفاده و حتی با تبلیغات بصری بالایی باشد. در عین حال اگر هدیه تبلیغاتی شخصی، خلاقانه یا نفیس باشد در ذهن خواهد ماند. متاسفانه این روزها همه به راحت‌ترین خصوصیت برای تاثیرگذاری هدیه تبلیغاتی فکر می‌کنند؛ نفیس بودن! غافل از اینکه صرف گران بودن، یک هدیه تبلیغاتی را تبدیل به هدیه تبلیغاتی مناسب برای مدیرعامل شرکتی که می‌خواهید توجه آنها را به خود جلب کنید نخواهد کرد. از طرفی، تعداد زیادی از شرکتها، وقتی به چند راهی «انتخاب بهترین هدیه تبلیغاتی» می رسند، ساده ترین و تکراری ترین راه را انتخاب می کنند؛ انتخاب سررسید به عنوان هدیه تبلیغاتی!

سررسید کاغذی، در عصری که بیشتر کارها و اطلاعات آنلاین و الکترونیکی شده است، شاید نامناسب ترین گزینه فعلی باشد. از طرفی با توجه به فراگیر بودن این هدیه تبلیغاتی، افراد چندین سررسید از شرکتهای مختلف هدیه می گیرند و در خوشبینانه ترین حالت، فقط از یکی از آنها استفاده می کنند و بقیه را دور می ریزند. این یعنی هدر رفتن منابع مالی محدود شرکتها، بی اثر شدن تبلیغات و مهم تر از همه اینها از بین رفتن کاغذ و آسیب به محیط زیست!

دریافت مشاوره تلفنی برای انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی

برآورد هزینه طرح کتاب؛ بهترین هدیه تبلیغاتی

شخصی سازی هدایای تبلیغاتی

برای شخصی سازی هدایای تبلیغاتی خاص، باید اطلاعات مناسبی از شخص هدیه گیرنده داشته باشید. لازم است بدانید به چه موضوعی علاقه‌مند است، نگرشش در رابطه با موضوع مورد نظر چیست و نهایتا آیا هدیه‌ای با این موضوع نیاز دارد یا نه. برای مثال شما نمی‌توانید برای هدیه تبلیغاتی لوکس پوشاک هدیه دهید، حتی اگر از بهترین برندها خرید کنید، چون نمی‌دانید مدیری که برای او هدیه می‌برید به چه لباسی نیاز دارد، سایزش چقدر است و حتی به چه رنگی علاقه دارد! باید از داده‌های حداقلی که دارید به درستی استفاده کنید، چون احتمالا اطلاعات شخصی زیادی از مشتریان خود ندارید.

اثربخشی هدایای تبلیغاتی

چه چیزی باعث می‌شود هدیه تبلیغاتی شما اثربخشی لازم را داشته باشد؟ هدیه تبلیغاتی شما باید توجه مخاطبتان را جلب کند. ولی دایره فاکتورهایی که باعث جلب توجه مخاطب شما خواهد بود بسیار گسترده و پراکنده است. پس باید بسیار هوشمندانه برخورد کنید. خرید یک پاوربانک کوچک با قابلیت شارژ بالا برای مدیری که در روز جلسات زیادی می‌رود انتخاب مناسبی است ولی آیا اطلاعی دارید که مدیری که می‌‌خواهید برای اون هدیه تبلیغاتی بگیرید به پاوربانک نیاز دارد؟ آیا قبلا از جایی این هدیه را نگرفته؟ یا حتی خودش به فکر تهیه پاوربانک نیفتاده است؟

کتاب هدیه بدهیم

حالا به هدیه دادن کتاب فکر کنید، کتاب آنقدر بازه وسیعی از موضوعات را شامل می‌شود که می‌توانید با انتخاب موضوع مناسب، آن را به عنوان نفیس‌ترین، ارزشمندترین و حتی تاثیرگذارترین هدیه تبلیغاتی ممکن به خدمت بگیرید. حتی با استفاده از کمترین اطلاعات از فردی که می‌خواهید به او هدیه‌ای تبلیغاتی دهید می‌توانید تاثیرگذار باشید. تمام افراد جدا از مرتبه شغلی‌شان، علاقه‌مند به پیشرفت کاری و بهبود وضعیت موجود خودشان هستند، و کتاب، یکی از بهترین روشهای این کار است.

علاوه بر اینکه کتاب تاریخ مصرف ندارند، در بهترین قسمت اتاق یا دفتر هدیه گیرنده قرار می گیرد و احتمالا توسط چندین نفر دیده و مطالعه می شود. یک و تیر و چند نشان! مگر به جز برندسازی و در ذهن مخاطب ماندن، هدف دیگری برای تهیه هدایای تبلیغاتی داریم؟

کتابهای روز دنیا، با کیفیت چاپ خوب، که به صورت اختصاصی برای شما چاپ شده باشند و در آن معرفی مختصری از شما و یا متنی برای هدیه گیرنده از طرف شما داشته باشد و درون جعبه ای با طرح شرکت شما قرار بگیرد، اثربخشی هدایای تبلیغاتی شما را بسیار افزایش می دهد و شما را یک به عنوان یک شرکت پیشرو و حامی فرهنگ جامعه معرفی می کند.

اگرچه هزینه خرید کتاب، ممکن است اندکی بیشتر از هزینه چاپ سررسید باشد، اما هزینه سفارش پک های اختصاصی، با تخفیف ویژه نوروزی، از هزینه خرید همان کتابها ازکتابفروشی، به مراتب ارزان تر خواهد بود.

پک های کاملا اختصاصی کتاب به عنوان هدایای تبلیغاتی نوروزی و نمایشگاهی

پک ها و کتابهای کاملا اختصاصی با تخفیف ویژه

نشر نوین مانند روال سال گذشته، آماده ارائه پک های اختصاصی برای هدایای تبلیغاتی و نوروزی شرکتها است:

  • جعبه های اختصاصی
  • درج مقدمه یا معرفی شرکت در ابتدای کتابها
  • امکان درج معرفی محصولات و … در انتهای کتابها
  • درج لوگو یا تصویر دلخواه در پشت جلد و …
  • امکان انتخاب از بین بهترین کتابهای کسب و کار و روانشناسی
  • امکان انتخاب تعداد، نوع و اندازه بسته ها
  • تخفیف ویژه

لینک های مفید هدایای تبلیغاتی:

اطلاعات بیشتر درباره طرح کتاب؛ بهترین هدیه تبلیغاتی

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.