شرکت Neutrogena اسکنری مبتنی بر آیفون معرفی کرد که مشکلات پوستی را شناسایی و برای درمان راه‌حل ارایه می‌کند

0

بسیاری از مردم به پوست خود بسیار حساس هستند و شرط اول زیبایی را مراقبت دایمی از پوست خودشان می‌دانند. برای داشت پوستی جوان و شاداب باید مشکلات آن شناسایی و رفع شوند.

به همین منظور؛ شرکت معروف تولیدکننده محصولات مراقبت پوستی Neutrogena در حاشیه نمایشگاه CES از یک اسکنر پوستی مبتنی بر آیفون رونمایی کرد.

این اسکنر با کمک یک اپلیکیشن به نام Skin360 می‌تواند مشکلات پوستی را شناسایی و راه‌کارهای رفع این مشکلات و مدت زمان بهبود آن را در اختیار کاربر قرار دهد.

اسکنر Neutrogena روی بخش بالایی گوشی‌های آیفون اپل سوار می‌شود و با استفاده از دوربین پشتی آن؛ یک تصویر واضح و با کیفیت بسیار بالا از پوست گرفته و به صورت عکس روی گوشی ذخیره می‌کند.

به علاوه، توسط حسگرهایی که روی این اسکنر نصب شده‌اند و الگوریتم‌های هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی؛ می‌تواند اطلاعاتی درباره پوست مانند میزان رطوبت استخراج و به اپلیکیشن Skin360 بدهد.

مراقبت دایمی پوست

اپلیکیشن Skin360 نیز براساس عکس‌ها و اطلاعات دریافت شده از اسکنر Neutrogena؛ شروع به تجزیه و تحلیل وضعیت پوست کرده و امتیازی بین صفر تا صد می‌دهد. همان‌طور که گفتیم، در گام بعدی؛ راه‌حل‌هایی برای بهبود پوست به کاربران داده خواهد شد.

البته؛ این نرم‌افزار امتیاز پوست شما را با دیگران و هم‌سالان شما نیز مقایسه می‌کند و به شما گزارش می‌دهد در چه وضعیتی هستید و چقدر رو به بهبود قرار دارید!

این اسکنر از ۱۲ چراغ LED و یک لنز با بزرگ‌نمایی ۳۰ برابر در کنار یک سنسور رطوبت‌سنج تشکیل شده است. نحوه استفاده از این اسکنر به این شرح است که اپلیکیشن Skin360 را روی گوشی آیفون نصب و اجرا می‌کنید. بعد اسکنر را روی بخش بالایی آیفون سوار کرده و روی پوست صورت یا دست خود قرار می‌دهید. در گام بعدی باید از پوست خود عکس بگیرید.

تا کنون اسکنرهای پوست متعددی به بازار معرفی شده است و در داروخانه‌ها یا فروشگاه‌های لوازم آرایشی و بهداشتی در دسترس مردم بودند اما به نظر می‌رسد اسکنر Neutrogena با استقبال بیشتری روبرو شود. چون مبتنی بر آیفون و مجموعه‌ای از فناوری‌های پیشرفته و به‌روز است. مهم‌تر اینکه شرکتی مانند Neutrogena آن را عرضه کرده است که در دنیای مراقبت‌های پوستی شناخته شده است.

قیمت این اسکنر حدودا ۵۰ دلار است. البته؛ شرکت Neutrogena از عرضه ارزان‌قیمت این اسکنر هدفی بزرگ‌تر را دنبال می‌کند و آن فروش سایر محصولات مد و زیبایی به واسطه پیشنهادها و راه‌حل‌هایی است که به شما می‌دهد.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.