یک بات جدید توییتر می‌تواند تغییرات پروفایل دوستان‌تان را پیگیری و به شما گزارش کند

0

بسیاری از کاربران دوست دارند از آخرین تغییرات و به‌روزرسانی‌های پروفایل دوستان و افرادی که دنبال می‌کنند؛ مطلع شوند. این افراد برایشان جالب است که یک فرد مکان، وب‌سایت، وبلاگ، نام مستعار و اطلاعات دیگر پروفایل‌اش را تغییر می‌دهد.

اخیرا یک بات جدید به نام  Spoonbill برای توییتر منتشر شده است که می‌تواند همیشه شما را از آخرین تغییرات پروفایل فالورهای‌تان مطلع کند.

این بات هر روز از طریق ایمیل می‌گوید چه کاربرانی اقدام به تغییر اطلاعات شخصی، مکان یا آدرس‌های وب پروفایل خود در توییتر کردند. در این ایمیل‌ها، نسخه اصلی و جدید چیزی که تغییر کرده است با هم نشان داده می‌شود تا کاربران بتوانند تشخیص بدهند چه اصلاحاتی صورت گرفته است.

یکی از جنبه‌های جالب این بات؛ دنبال کردن نحوه ارایه کاربران است. اینکه قبلا درباره خودشان چگونه فکر می‌کردند و اکنون دوست دارند چطور شناخته شوند.

این بات اکنون کمتر از ۱۰ هزار کاربر دارد و به گفته جاستین دوک، سازنده Spoonbill دارای نرخ بالایی در باز کردن و کلیک ایمیل‌ها است که نشان می‌دهد کاربران حقیقی و مشتاقی عضوش هستند.

نحوه کار و استفاده از این بات توییتر به این صورت است که ابتدا باید در آن عضو شد و لاگین کرد. با همان حساب کاربری توییتر می‌توانید وارد Spoonbill شوید. سریعا فالورهای شما را خوانده و مرتب‌سازی می‌کند.

در بخش تنظیمات می‌توانید بگویید که ایمیل‌ها در بازه‌های روزانه، هفتگی، دو هفته و غیره برای‌تان ارسال شوند. البته؛ می‌توانید اصلا گزینه ایمیل را غیرفعال کنید و با مراجعه به سایت Spoonbill؛ جدیدترین به‌روزرسانی پروفایل‌های دوستان‌تان را ببینید.

همین‌طور، در بخش تنظیمات می‌توانید مشخص کنید که چه چیزهایی چک و در صورت تغییر به شما گزارش شود. اطلاعات شخصی و بیوگرافی، وب‌سایت، محل اقامت و نام؛ آیتم‌های انتخابی شما هستند.

این بات برای افرادی که دوست دارند همیشه از آخرین تغییرات و کارهای دوستان یا فالورهای خود، بی‌خبر نباشند؛ حتما سرگرم‌کننده خواهد بود.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.