گزارش‌های نگران‌کننده از جدا شدن پنل جلویی آی‌فون ۸- اپل در حال پیگیری این گزارش‌هاست – آیا اپل به خاطر این مشکل با یک بحران مواجه خواهد شد؟

6

اپل دوست دارد که محصولاتش را بسیار کامل و بی‌نقص جلوه بدهد، اما این شرکت هم در تاریخ تولید آی‌فون، بحران‌هایی را از سر گذرانده. مثلا ما هنوز مشکل آی‌فون ۴ در آنتن‌دهی یا گزارش‌هایی از خم شدن بدنه آی‌فون ۶ را فراموش نکرده‌ایم.

اما در شرایطی که تنها چند روز ار عرضه آی‌فون ۸، گذشته است. گزارش‌های نگران‌کننده متعددی از کاربران تایوانی، چینی و ژاپنی رسیده است که ادعا کرده‌اند پنل جلویی آی‌فون ۸ و ۸ پلاس آنها خود به خود جدا شده است.

بعضی‌ها ادعا کرده‌اند همان زمان بیرون آوردن گوشی از جعبه، پنل جلویی در حال جدا شدن بوده، برخی‌ها هم می‌گویند بعد از مدتی کار یا حین شارژ این قضیه رخ داده است.

بعضی‌ها می‌گویند که شاید مشکل از باتری آی‌فون ۸ باشد و حین شارژ اندکی منبسط می‌شود و اجزای جلویی را به بیرون فشار می‌دهد و برخی‌ها می‌گویند که شاید مشکل از مواد چسباننده و نیز اتصالات مکانیکی باشد که نتوانسته‌اند اجزای گوشی را در کنار هم نگه دارند.

جالب است که یکی از تولیدکننده باتری آی‌فون ۸، شرکت سامسونگ بوده و این حدس هم شکل گرفته که شاید با داستانی مشابه نوت ۷ روبرو هستیم. اما خب، هیچ گزارشی از انفجار آی‌فون ۸ تا به حال دریافت نشده است.

سایت مشیبل نوشته که اپل در حال بررسی این گزارش‌هاست، اما هنوز به صورت رسمی صحت این گزارش‌ها توسط این شرکت تأیید نشده است.

منبع: + و +

   
6 نظرات
 1. علی می گوید

  تقریباً یه گزارشای ضد و نقیضی از منفجر شدن هم رسیده. البته یه سایت میگه منفجر شده، یه سایت دیگه میگه فقط باد کرده ولی فی الواقع منفجر نشده!

  http://shanghaiist.com/2017/09/29/iphone-8-explodes.php
  https://www.gizchina.com/2017/09/29/iphone-8-explodes-taiwan/
  http://bgr.com/2017/09/29/iphone-8-battery-explosion-display/

 2. Bita می گوید

  البته خیلی بعیده ولی این موضوع به ذهن آدم میاد که چی میشه اگه توطئه‌ای در کار باشه؟ مثلا باتری‌ها بعد از تست‌های اولیهٔ اپل، در سری‌های بعد طوری تولید شده باشن که بعضی‌هاشون موقع شارژ متورم بشن. این طوری حتی اگه شرکت سازندهٔ باتری غرامتی هم به اپل پرداخت کنه، اصلا ضربه‌ای که به اپل می‌خوره جبران نخواهد شد و ماجرای نوت ۷ هم به حاشیه خواهد رفت.
  البته این فقط یه سناریوی تخیلی بود و احتمالا مسئله اون قدرها هم حاد یا فراگیر نیست.

 3. توبی می گوید

  “گزارش‌هایی از خم شدن بدنه آی‌فون ۷ را فراموش نکرده‌ایم”
  -_-

 4. kambiz می گوید

  همش چرت و پرته
  این قصه ها هم مثل داستان ننه سرما و اینا قدیمی شد
  برو این دام بر مرغ دگر نه
  همینطور که آیفون شش اس میگفتن داغ میکنه
  هفت میگفتن منفجر میشه و این چرندیات خخخخخخ
  همش تو طئه سامسونگ زاقارت گوشت کوبه بشنو و باور نکن

 5. احمد می گوید

  و همچنین خم شدن آیفون۵ رو…

 6. نسرین می گوید

  نه بابا دروغ چیه گوشی من ایفون ۶ دقیقا پنل جلویش جدا شده ولی کار میکنه نمیدونم درست میشه یا نه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.