تصاویر ۳۶۰ درجه اسمارت‌فون‌های گوگل پیکسل ۳ منتشر شد: حداقل تغییرات با دوربین دوگانه جلویی و صفحه‌نمایش notch

0

حساب کاربری توییتر OnLeaks تصاویر واضح و کاملی از گوشی‌های جدید گوگل پیکسل ۳ افشا کرد. حتی تصاویر ۳۶۰ درجه‌ای این گوشی‌ها هم منتشر شده است که نشان‌دهنده اطمینان از صحت این تصاویر است. به علاوه، غالبا این کاربر اخبار دقیق و معتبری از شرکت‌ها لو می‌دهد.

در این تصاویر شاهد دو گوشی گوگل پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس‌ال هستیم. پیکسل ۳ کوچک‌تر است و لبه‌هایی گردمانند دارد ولی پیکسل ۳ ایکس‌ال بزرگ‌تر بوده و از بریدگی notch صفحه‌نمایش استفاده می‌کند.

این تصاویر نشان می‌دهند گوشی بزرگ‌تر گوگل در دو رنگ سیاه و سفید عرضه می‌شود ولی گوشی پیکسل ۳ فقط در رنگ سفید دیده می‌شود. رنگ و اندازه این گوشی‌ها در اخبار و شایعات قبلی هم به این صورت بودند و تقریبا ما را مطمئن می‌کنند که گوشی‌های گوگل با چنین مشخصاتی عرضه می‌شوند.

پیکسل ۳ با صفحه‌نمایش ۵.۴ اینچی و نسبت تصویر ۱۸:۹ در اندازه ۱۴۵.۶ در ۶۸.۲ در ۷.۹ میلی‌متر ساخته شده است ولی پیکسل ۳ ایکس‌ال نمایشگری ۶.۲ اینچ و اندازه ۱۵۸ در ۷۶.۶ در ۷.۹ میلی‌متر گزارش شده است. این اندازه‌ها با گوشی‌های پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس‌ال هیچ تفاوتی ندارند.

مشخصات سخت‌افزاری این گوشی‌ها نیز بسیار مشابه یکدیگر است و با یک دوربین اصلی در پنل پشتی و دو دوربین در پنل جلویی برای عکاسی سلفی عرضه خواهند شد.

مشخصاتی عجیب و غیرعادی

از این مشخصات تعجب کردید؟ به این ویژگی‌ها، بلندگوهای جلویی، حذف جک هدفون و لبه‌های اضافی گرد را هم اضافه کنید. پشت این دستگاه‌ها، لبه‌هایی گرد از جنس آلومینیوم و شیشه دیده می‌شود. لنز دوربین پشتی هم بزرگ‌تر از حد معمول است.

شاید تعجب کنید که چرا گوگل از دوربین دوگانه پشتی استفاده نکرده است؟ شاید یک دلیل‌اش این باشد که وقتی شما بهترین لنز و دوربین را روی یک گوشی دارید چرا باید سراغ دوربین دوگانه بروید!

در پنل پشتی هم شاهد اسکنر اثر انگشت هستیم و برخی اخبار هم از شارژ سریع روی نسل جدید اسمارت‌فون‌های گوگل گزارش دادند.

گوشی‌های پیکسل ۳ دارای کمترین تغییرات هستند و طراحی قبلی گوگل حفظ شده است. یکی از معدود تغییرات قابل مشاهده، انتقال درگاه سیم‌کارت به لبه زیرین و استفاده از درگاه پورت USB C با حذف جک هدفون است.

گفته می‌شود گوگل در اوایل ماه اکتبر این گوشی‌ها را رونمایی خواهد کرد و در اواخر همان ماه وارد بازار می‌شوند.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.