تماشا کنید: نوای زنگ جدید آرامش‌بخش و تسکین‌دهنده گوشی‌های گلکسی اس ۹ سامسونگ

2

چند روز بیشتر به رونمایی از گوشی‌های سری گلکسی اس ۹ سامسونگ باقی نمانده است. این پرچم‌دارها در روز ۶ اسفندماه معرفی می‌شوند.

اگرچه خبرها و شایعات پیرامون سری گلکسی اس ۹ کمی ما را ناامید می‌کنند و احتمالا نباید منتظر غافل‌گیری بزرگی باشیم اما سامسونگ همیشه همراه با گوشی‌های رده بالای سری گلکسی اس خود از برخی ویژگی‌های جانبی جذابی نیز رونمایی می‌کند.

از سال ۲۰۱۱، سامسونگ آهنگ «Over the Horizon» را برای نوای زنگ پیش‌فرض گوشی‌های خود انتخاب کرده بود ولی حالا همزمان با رونمایی از گوشی‌های گلکسی اس ۹، از آهنگ تغییریافته و آرامش‌بخش این موسیقی نیز استفاده می‌کند.

سامسونگ زودتر از خود گوشی‌ها، این آهنگ را که توسط پیتر جانسون (Petur Jonsson)، پیانوئیست ایسلندی ساخته و نواخته شده است را منتشر کرد.

این آهنگ بسیار آرامش‌بخش و دل‌نشین است. سامسونگ اعتقاد دارد که این آهنگ به عنوان نوای زنگ تلفن همراه می‌تواند اعصاب و روان افراد را تسکین دهد و باعث نشاط روحی شود.

Over the Horizon 2018 ناب‌ترین و اساسی‌ترین مولفه‌های احساسات انسانی را تحریک می‌کند. احساساتی که در زندگی روزمره همه ما پنهان شده‌اند. این آهنگ می‌تواند درمان‌کننده باشد و هیجانات انسان را برانگیزد.

البته، برخی از کاربران با شنیدن این آهنگ، نظرشان این است که باعث سلب آرامش می‌شود و مزاحم است. این افراد نتوانستند با این آهنگ ارتباط برقرار و تصمیم دارند از نوای زنگ دیگری استفاده کنند.

کاربران در انتخاب نوای زنگ گوشی‌های گلکسی اس ۹ مختار هستند و می‌توانند این آهنگ پیش‌فرض را تعییر دهند.

سامسونگ به طور رسمی از Over the Horizon 2018 رونمایی کرده است و برای آن کلیپی مملو از تصاویر هیجان‌انگیز میکس شده روی آهنگ ساخته تا ذهن‌ها را برای رونمایی از گوشی و حس خوب استفاده از آن آماده کند.

در ویدیوی زیر می‌توانید نوای زنگ پیش‌فرض گوشی‌های گلکسی اس ۹ سامسونگ را ببینید و بشنوید:


 
2 نظرات
  1. آیدا می گوید

    زیبا بود به دل نشست

  2. شهاب سیاوش می گوید

    واقعن باحاله. تصورش می‌کنم جای زنگ و عالیه. خود گوشی هم البته قیمتش عالیه :))

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.