ترجمه تخصصی فوری و ارزان

0

رپورتاژ:

افتخار ما بی نیازی مشتریان عزیز به ترجمه های بی کیفیت ماشینی و تحت الفظی و اعتماد سازی محکم و استوار و جلوگیری از پرداخت هرگونه مبالغ بالا و هزینه اضافی ترجمه متن های تخصصی در کلیه رشته ها و مقاطع مختلف تحصیلی به مشتریان نیازمند به ترجمه است.

هدف ما جلب رضایت تمام قشرهای مختلف جامعه که نیازمند ترجمه تخصصی متون در مقاطع مختلف تحصیلی هستند می باشد. و جهت رسیدن به این هدف ارزشمند با انجام فعالیت های مختلف ترجمه تخصصی در کلیه مراحل مختلف ازترجمه و تایپ گرفته تا ویرایش و بازخوانی همراه همیشگی قشر دانشجو، اساتید مختلف دانشگاهی، پزشکان و مهندسان، محققین و ویراستاران و همه نهادهای خصوصی و دولتی، بازرگانی و شرکتی هستیم.دارالترجمه آنلاین آپ با انجام فعالیت های صادقانه و رعایت اصل وفاداری بهترین، تخصصی ترین و حرفه ای ترین ترجمه های موجود در بازار مراکز خدمات ترجمه آنلاین را در کوتاهترین زمان موجود و قیمت مناسب به مشتریان عزیز ارائه می دهند.

در صورتی که به دنبال  ترجمه فوری  متون خود از زبان های مختلف به فارسی هستید و یا قصد دارید مقالات دانشگاهی خود را از فارسی به انگلیسی برای انتشار در ژورنال های بین المللی با کیفیت بالایی ترجمه کنید و یا از طریق شرکت خود قصد مکاتبه و ارسال پیام به شرکای خارجی خود را دارید، می توانید از خدمات موجود در دار الترجمه آنلاین آپ استفاده کنید. در حال حاضر، دار الترجمه آنلاین آپ با داشتن صد ها مترجم تخصصی در زمینه های مختلف، می تواند تمامی نیاز های شما را در زود ترین فرصت و با بالاترین کیفیت، از زبان فارسی به سایر زبان ها و یا از زبان های مختلف و زنده موجود در دنیا به زبان فارسی انتقال و ترجمه نماید. به منظور مدیریت بهتر کارها و همچنین انجام سریع تر روند های اداری، در دار الترجمه آنلاین آپ، هر یک از پروژه های دریافت شده در دسترس مدیر پروژه مربوط به آن رشته قرار می گیرد. این فرد با توجه به شناختی که نسبت به مترجمین بخش خود دارد و با توجه به حجم پروژه دریافت شده، آن را بین یک و یا چند مترجم دیگر تقسیم می کند.

به منظور فراهم آوردن خدمات به بهترین صورت و همچنین جذب نظرات مثبت مخاطبین، دار الترجمه آنلاین آپ خدمات متنوع و متمایزی را برای مشتریان در نظر گرفته است. همانند سایر دار الترجمه ها، یکی از مهمترین و همچنین با کیفیت ترین خدمات موجود در این مرکز، ارائه ترجمه ارزان فارسی به انگلیسی و همچنین انگلیسی به فارسی در کلیه رشته های دانشگاهی اعم از علوم پزشکی و علوم پایه، فنی و مهندسی، علوم انسانی است. دانشجویان رشته های مختلف، علاقه مندان به متون تخصصی، مدیران صنایع مختلف و همچنین سایر افراد می توانند از فعالیت های موجود در این دار الترجمه در زمینه ترجمه انگلیسی به فارسی و بالعکس استفاده نمایند. علاوه بر موارد ذکر شده، در صورتی که مشتریان محترم نیاز به ترجمه از سایر زبان های شناخته شده در دنیا به فارسی و یا بالعکس را داشته باشند، دار الترجمه آنلاین آپ با داشتن تیم تخصصی و قوی در زبان های مختلف آماده ارائه خدمات در این زمینه نیز است. در حال حاضر تیم های تخصصی مختلفی در دار الترجمه آنلاین آپ مشغول به فعالیت و خدمت هستند. با توجه به نیاز های موجود و در صورت نیاز به ارائه ترجمه های با کیفیت، همواره سعی می کنیم تا خدمات خود را در این زمینه گسترش داده و از مترجمین متخصص و تحصیل کرده در رشته های مختلف دانشگاهی در این زمینه استفاده نماییم.

از دیگر خدمات منحصر به فرد و همچنین با کیفیت دار الترجمه آنلاین آپ می توان به تولید محتوا در زمینه های مختلف اشاره کرد. دار الترجمه آنلاین آپ حاضر به ارائه خدمات خود به صورت تولید محتوا برای وبسایت های متنوع و مختلف و همچنین تولید محتوا به صورت ترجمه تصاویر و اینفوگرافیک ها است. گروه های تخصصی ترجمه و تولید محتوای موجود در دار الترجمه آنلاین آپ حاضر است تا در زمینه های مختلفی از جمله، فناوری، بازی، فیلم، پزشکی، صنایع مختلف، موبایل، کامپیوتر و سایر بخش های تخصصی اقدام به ترجمه و تولید محتوا نماید. با توجه به تخصصی تر شدن روزانه این موضوعات، برای ترجمه و همچنین تولید محتوا در این زمینه، نیاز به کسانی است که مطالعه و علاقه زیادی به موارد این چنینی داشته باشند. به همین دلیل تولید محتوا برای وبسایت های مختلف کاری تخصصی و مخصوص کسانی است که علاوه بر دانش در زمینه های مختلف علمی، اطلاعاتی در مورد سئو، نحوه نوشتار در صفحات وب، قدرت تحلیل بالا، توانایی در زمینه ارائه معادل های جدید برای کلمات و عبارات مختلف، علاقه شدید به مطالعه و کسب اطلاعات در مورد فناوری های نوین و مرتبط و همچنین بسیاری دیگر از شرایط خاص دارند.

دارالترجمه آنلاین آپ ترجمه تخصصی متون

در صورتی که نیاز به ترجمه تخصصی ، صدا گذاری و یا زیر نویس سازی فیلم ها و کلیپ های خود داشته باشید، دار الترجمه آنلاین آپ در این زمینه نیز حاضر به همکاری با بهترین کیفیت و همچنین مناسب ترین قیمت است. با توجه به تخصصی بودن کار، کمتر دار الترجمه ای حاضر به همکاری و انجام چنین فعالیت هایی است. همکاران ما در بخش ترجمه و تولید زیر نویس با داشتن سابقه ای چندین ساله و همچنین استفاده از نرم افزار ها و سخت افزار های تخصصی در این زمینه، آماده همکاری و تولید انواع مختلفی از زیر نویس های انگلیسی و یا فارسی به صورت فایل های جدا و یا به چسبیده به خود ویدئو هستند. گاهی اوقات نیاز است تا صدای گوینده اصلی به صورت کامل از روی تصاویر برداشته شود و صدای گوینده به صورت ترجمه شده بر روی فایل ویدیویی قرار گیرد. برای انجام این کار ابتدا نیاز است تا مترجمی حرفه ای گفته های افراد را به صورت نوشتاری و به زبان انگلیسی بنویسد. پس از آن، این متون به فارسی روان و گفتاری ترجمه خواهد شد. در نهایت نیاز است که فردی دیگر با توجه خصوصیات فرد گوینده در ویدیو ها، مکالمات مورد نظر را به زبان فارسی و به جای فرد اصلی بازگویی نماید. برای انجام این کار نیاز به استودیو مخصوصی است که مجهز به دستگاه ها و همچنین و تجهیزات تخصصی برای ضبط و کنترل صدا باشد. خوشبختانه با توجه به همکاری های گسترده ای که در این زمینه صورت گرفته است، در حال حاضر، می توانیم چنین فعالیت هایی را به صورت حرفه ای و با قیمتی مناسب انجام دهیم و خدمات خود را در دسترس افراد دیگر قرار دهیم.

گاهی اوقات سرمایه گذاری های گسترده ای از سوی شرکت های چند ملیتی در سایر مناطق جهان صورت می گیرد. به صورت معمول این گونه مراکز قصد دارند تا خدمات خود را به صورت گسترده در تمامی این گونه مناطق گسترش دهند. برای گسترش و انجام تبلیغات محیطی، نیاز است تا شرکت های چند ملیتی خدمات خود را نیز به زبان های رایج در آن مناطق معرفی نمایند. با این حال ، یکی از این نوع روش ها استفاده از اطلاعات موجود در وبسایت چنین مراکزی است. بعنوان مثال گاهی دیده شده است که وبسایت یک شرکت آماده خدمت دهی به مخاطبین خود به چند زبان مختلف است و می توان با چند کلیک اطلاعات موجود در این وبسایت ها را به چند زبان مختلف دنیا و یا زبان رایج در همان منطقه به دست آورد. یکی از خدمات تخصصی دار الترجمه آنلاین آپ، ترجمه و محلی سازی وبسایت های مختلف به زبان های مورد نظر و بخصوص فارسی است. گروه تخصصی ترجمه و طراحی وبسایت آنلاین آپ آماده انجام تمامی پروژه های این چنینی با مناسب ترین قیمت و همچنین زود ترین زمان ممکن است.

علاوه بر این، گاهی اوقات شرکت های تولید نرم افزار و بازی نیز به دنبال ترجمه تولیدات خود به زبان های دیگر و بخصوص فارسی هستند. روش کار در اینگونه موارد به این صورت است که ما در دار الترجمه آنلاین آپ بعنوان یکی از مراکز مهم ترجمه، فایل اکسل حاوی متون مورد نظر را دریافت می نماییم و پس از بررسی تخصصی و همچنین کاربرد اصطلاحات و تعبیرات مناسب، متون مورد نظر را به فارسی ترجمه می نماییم. با این حال گاهی اوقات پیش می آید که نیاز است بعضی از نرم افزار های خاص به فارسی ترجمه شوند. این درحالی است که مترجمین نیز به سورس اصلی این نمونه ها نیز دسترسی ندارند. همکاران ما با توجه به تخصصی که دارند، می توانند بدون دسترسی به کد های اصلی نرم افزار، آنها را به زبان مورد نیاز شما ترجمه و در کمترین زمان ممکن تحویل دهند.


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.