اپلیکیشن Golf Plus اپل واچ جایگزین مناسبی برای برنامه‌های گران‌قیمت تحلیل‌گر بازی گلف

0

بسیاری از مردم اعتقاد دارند برنامه‌های ارایه شده برای ساعت هوشمند اپل؛ به طور کامل بی‌فایده و غیرکاربردی هستند.

این انرژی منفی پشت سر اپل واچ وجود دارد و باعث ناامیدی برخی کاربران از کاربری و استفاده‌های روزمره آن شده است. به‌طوری‌که برخی افراد از اپل واچ فقط در مراسم‌های رسمی و جدید استفاده می‌کنند و دلیل دیگری برای بستن به مچ در روزهای عادی و فعالیت‌های روزمره خود ندارند.

اما می‌توان اپلیکیشن‌هایی برای اپل واچ یافت که این نظریه را نفی می‌کنند. برای نمونه می‌توان به اپلیکیشن Golf Plus اشاره کرد که برای هم دو پلتفرم آیفون و اپل واچ عرضه شده است. این برنامه قابلیت جایگزینی با بهترین و گران‌قیمت‌ترین اپلیکیشن‌های تحلیل‌گر بازی گلف در بازار را دارد.

اپ Golf Plus می‌تواند آیتم‌های مختلفی از بازی شما را اندازه‌گیری، ارزیابی، تحلیل و گزارش‌دهی کند. در نتیجه، اطلاعات بسیار ارزشمندی در اختیار شما قرار می‌گیرد که باعث بهبود تکنیک‌های بازی شما خواهد شد.

اطلاعات این اپلیکیشن بسیار دقیق هستند چون اپل واچ به مچ دست‌تان بسته است و قدم به قدم و با هر حرکت و چرخش دست؛ همراه شما است و می‌تواند بازی گلف شما را زیرنظر بگیرد و آموزش‌هایی برای بهتر شدن ارایه بدهد.

این اپلیکیشن از هوش مصنوعی و سنسورهای داخلی ساعت هوشمند اپل نهایت استفاده را برده و در هر ثانیه نزدیک به ۱۰۰ بار وضعیت بازی شما را ردگیری و ثبت می‌کند.

با استفاده از اپل واج سری ۲ و بالاتر، اپ Golf Plus می‌تواند اطلاعات مربوط به موقعیت شما را ردگیری کند تا موجب افزایش دقت بازیگر شود. این برنامه با استفاده از این اطلاعات می‌تواند موقعیت توپ، میزان سرعت و فاصله را اندازه‌گیری کند. کاربران اگر نیاز به دریافت جزییات بیشتری داشته باشند؛ می‌توانند به برنامه آیفون Golf Plus مراجعه کنند.

تا کنون، بیشتر کاربران اپل واچ را یک گجت برای تناسب اندام و سلامتی می‌شناختند ولی اپلیکیشن‌هایی مانند Golf Plus می‌توانند کاربری این ساعت را افزایش داده و برای فعالیت‌های ورزشی حرفه‌ای براساس ردگیری اطلاعات دقیق بازیگر استفاده شوند.

این اپلیکیشن برای آیفون و اپل واچ با قیمت حدود ۱۲ دلار روی اپ‌استور قابل دانلود است. اگر به طور جدی بازی گلف را دنبال می‌کنید، حتما تایید می‌کنید هزینه دریافت این اپ بسیار کمتر از یک برنامه تحلیل‌گر حرفه‌ای گلف در بازار است.

منبع


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.