سرانجام اینستاگرام امکان بازنشر پست‌ها را فراهم کرد

1

در اوایل سال جاری، گزارش شد اینستاگرام دارد قابلیت بازنشر پست‌ها در استوری را آزمایش می‌کند.

حالا این ویژگی از حالت آزمایشی و مخفی خارج شده و به طور رسمی در اختیار کاربران قرار گرفته است. ویژگی بازنشر پست‌ها برای مدت زمان طولانی است که در شبکه‌های اجتماعی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و کاران اینستاگرام مدت‌ها منتظر رونمایی از آن بودند.

کاربران اینستاگرام می‌توانند یک پست منتشر شده را دوباره روی استوری خود بازنشر کرده و روی آن استیکرها و نوشته‌های جدید بنویسند.

کاربران برای بازنشر پستی باید روی آیکون کاغذی هواپیما کلیک و بعد گزینه «Create a story with this post» را انتخاب کنند. پس از انتشار مجدد یک پست روی استوری، نام فردی که آن پست را برای اولین بار منتشر کرده، در پایین استوری نمایش داده می‌شود.

کاربران می‌توانند یک پست بازنشر را تغییر اندازه کرده یا استیکرها و نوشته‌های جدیدی به سبک خودشان روی آن منتشر کنند. کاربران تنها می‌توانند یک پست حساب کاربری عمومی را بازنشر کنند و حساب‌های کاربری خصوصی امکان بازنشر ندارند.

اینستاگرام این محدودیت را به خاطر حفظ حریم خصوصی کاربران قرار داده است. بنابراین، اگر کاربری تمایل دارد پست‌هایش بازنشر نشوند؛ باید حساب کاربری خود را به خصوصی تبدیل کند.

این ویژگی جدید اینستاگرام می‌تواند کاربران را تشویق کند پست‌هایی بگذارند که توسط دیگران به طور مرتب بازنشر شوند و به این طریق گستره مخاطبان‌شان بیشتر شود.

همیشه یک ویژگی اینستاگرام به مرور و منطقه‌ای در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. ممکن است چند روز طول بکشد تا این ویژگی در اپلیکیشن اینستاگرام شما قابل استفاده باشد.

منبع

نوشته‌های پیشنهادی

آگهی متنی در همه صفحات
1 نظر
  1. شهاب می گوید

    البته اون چیزی که کاربران انجام می‌دادن قبل از این «باز نشر» روی فید بود که از اپ‌های دیگه براش استفاده می‌کردن. این در واقع یه استوری موقت هست که بعد هم پاک می‌شه 🙂

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.