عکس لو رفته از آیفون‌ X با صفحه‌نمایش ۶.۱ اینچ

0

شایعات زیادی درباره آیفون‌های جدید اپل منتشر شده است ولی تقریبا مطمئن هستیم که این شرکت می‌خواهد سه مدل آیفون از جمله یک آیفون ۶.۱ اینچی معرفی کند.

یکی از ایرادات آیفون X به صفحه‌نمایش و اندازه کلی کوچک آن وارد است. آیفون X کوچک‌تر از برخی اسمارت‌فون‌های پرچم‌دار تمام صفحه‌نمایش بازار است. چون به طور کلی چارچوب و پایه آیفون اصلی کوچک‌تر از اسمارت‌فون‌های دیگر است.

حالا اپل می‌خواهد این عیب را رفع کند تا مردم استقبال بیشتری از آیفون X داشته باشند. اپل می‌خواهد اندازه این گوشی را از ۵.۸ اینچ به ۶.۱ اینچ برساند. پنل نمایشگر این آیفون همان اولد با طراحی مشابه آیفون X اصلی است.

دیروز در توییتر، عکسی منتسب به آیفون ۶.۱ اینچی جدید اپل منتشر شده است که شایعات پیرامون این گوشی را تایید می‌کند. در این تصویر مشخص است که صفحه‌نمایش آیفون X بزرگ‌تر از اندازه معمول است.

قبلا شایعه شده بود اپل در حال ساخت یک آیفون ۶.۵ اینچی بر پایه طراحی آیفون X است ولی اگر عکس منتشر شده در توییتر واقعا به آیفون‌های جدید مربوط باشد؛ مشخص است که این صفحه‌نمایش ۶.۵ اینچی نیست.

ال‌سی‌دی یا اولد؟

مینگ‌ چی کو، یکی از تحلیل‌گران ارشد اخبار شرکت اپل چنین ادعایی کرده بود و البته از آیفونی با صفحه‌نمایش LCD و مشخصات سخت‌افزاری پایین‌تر مانند حافظه رم کمتر برای فروش ارزان‌تر نام برده است.

چی کو اندازه آیفون X با نمایشگر LCD را ۶.۱ اینچ پیش‌بینی کرده است. در حال حاضر، نمی‌توان با قطعیت گفت کدام شایعه صحیح است و آیا آیفون ۶.۱ اینچی پنلی اولد یا LCD دارد و آیفون ۶.۵ اینچی هم عرضه می‌شود یا خیر!

اپل در پاییز از آیفون‌های ۲۰۱۸ خود رونمایی می‌کند و مانند همیشه، تا یک محصول این شرکت به طور کامل معرفی نشود؛ نمی‌توان براساس شایعات درباره‌اش تصمیم‌گیری کرد.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.