تماشا کنید: هدفونی که مانع شنیدن صداهای مزاحم از جمله خروپف می‌شود!

2

همیشه هدفون‌ها برای شنیدن صداهای دل‌پذیر نیستند. گاهی اوقات هم می‌توانند مانع شنیدن صداهای مزاحم و آزاردهنده باشند.

یک شرکت فلاندی به نام QuietOn هدفون جالبی ساخته که می‌تواند صداهای مزاحم و دارای نویز آزاردهنده را را حذف کند و مانع شنیده شدن‌شان توسط انسان شود.

بهترین مثال برای کاربرد این هدفون، نشنیدن صدای خروپف است. دیگر نیازی نیست همسرتان را از خواب بیدار کنید تا خروپف نکند یا در خوابگاه چند بالشت روی سرتان بگذارید و پنبه در گوش‌تان فرو کنید. با گذاشتن هدفون‌های QuietOn به راحتی خواب می‌روید و دیگر صداهای مزاحمی به گوش‌تان نمی‌خورد.

این هدفون برای حذف صداهای مزاحم در هر محیطی از جمله هواپیما، مترو، پارک‌ها و فضاهای طبیعی و نظایر این‌ها طراحی شده است.

این ایرفون‌ها از فناوری Active Noise Cancelling بهره می‌برند و بخش انتهایی‌شان طوری طراحی شده که یک فرد کمترین میزان صدایی که در محیط وجود دارد را بشنود.

وزن این هدفون‌ها ۳.۸ گرم و اندازه‌ای ۲۲ در ۱۹ میلی‌متر دارند که برای گوش انسان بسیار خوب طراحی شدند تا آزاردهنده نباشند.

گوش‌گیرهای QuietOn هر کدام شامل یک میکروفون می‌شوند تا صداهای دریافتی از محیط را ضبط کرده و پس از حذف نویزهای آزاردهنده، توسط یک موج Noise cancelling دوباره پخش کند.

این گوش‌گیرها بی‌سیم طراحی شدند و بدون نیاز به هیچ دکمه‌ای؛ وقتی از جعبه شارژ خارج می‌شوند شروع به کار می‌کنند. کافی است افراد هدفون‌ها را در گوش گذاشته و در جهت مورد نظر بچرخانند تا دیگر صدای مزاحمی نشنوند.

هدفون‌های QuietOn فقط مخصوص خواب نیستند؛ بلکه می‌توانند تمرکز افراد در محیط‌های کاری یا آرامش در مسافرت و سکوت در طبیعت را هدیه بدهند.

عمر باتری این هدفون‌ها ۵۰ ساعت پس از هر شارژ است. قیمت این هدفون‌ها ۱۷۴ دلار اعلام شده است. در زیر می‌توانید ویدیوی معرفی این هدفون‌های جالب را مشاهده کنید:

 

منبع

 
2 نظرات
  1. مهسا می گوید

    این دیگه به دد من میخوره 🙂

  2. مسعود نصیرزاده می گوید

    با سلام و ادب
    تقاضا دارم بفرمایید آیا فروشگاهی در ایران هست که QuietOn را به فروشد؟
    با سپاس و تجدید احترام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.