بک لینک سازی، غول چراغ جادوی سئو

0

رپورتاژ

امروزه در هر حوزه‌ای شاید صدها وب سایت مختلف فعالیت دارند. همین مسئله باعث شده است تا بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجو مخصوصا گوگل (همان سئو جادویی)، به بزرگترین دغدغه کسب و کارهای اینترنتی و صاحبان وب سایت تبدیل شود .در بین تمام فاکتورهای سئو بک لینک سازی اهمیت ویژهای دارد.  

 بک لینک، تاثیرگذارترین عامل در سئو و برندینگ 

 بک لینک سازی یکی از بهترین روش‌ها برای برندینگ وب سایت است. بک لینک‌ها در اصل لینک‌هایی هستند که از یک صفحه وب به صفحه وب دیگری داده می‌شوند. این لینک‌ها می‌توانند از صفحه‌ای در وب سایت‌تان به صفحه دیگری از آن باشد که بک لینک داخلی نامیده می‌شود و یا اینکه سایر وب سایت‌ها به سایت شما لینک بدهند که به این نوع بک لینک‌ها، بک لینک خارجی گفته می‌شود.  
هر چه تعداد بک لینک‌های خارجی به وب سایت شما بیشتر باشد، اعتبار وب سایت‌تان در موتورهای جستجو مخصوصا گوگل بیشتر می‌شود. بنابراین رتبه وب سایت شما تحت تاثیر تعداد بک لینک‌های مفید، به سرعت بهبود می‌یابد. 
تاثیر بک لینک‌های خارجی در سئو به مراتب بیشتر از تاثیر لینک‌های داخلی وب سایت شماست. از این رو وب سایت‌های بسیاری خرید بک لینک را به عنوان یک استراتژی سودمند در سئو تلقی می‌کنند، تفکری که کاملا درست است. 
از طرفی هنگامی که سایر وب سایت‌های معتبر به شما لینک بدهند، افراد زیادی با نام کسب و کارتان آشنا می‌شوند و از اعتبار سایتی که به شما بک لینک داده است هم برای خود اعتبار خریده‌اید.

بک لینک یک تیغ دو لبه 

بک لینک سازی و یا حتی خرید بک لینک باید کاملا هوشمندانه انجام شود در غیر این صورت می‌تواند به جای افزایش رتبه وب سایت، رنک سایت شما را کاهش بدهد.

 بک لینک‌هایی ارزشمند هستند که از دامنه‌های معتبر و مرتبط با وب سایت شما آمده باشند. هر چه رنک وب سایتی که به شما لینک می‌دهد بهتر باشد و البته حوزه فعالیت آن به موضوع وب سایت شما نزدیک‌تر باشد، بک لینک‌های قدرتمندتری خواهید داشت و به این ترتیب رنک وب سایت شما به شدت رشد خواهد کرد. برای مثال اگر کسب و کاری در حوزه تکنولوژی دارید، ​سایت اخبار فناوری اطلاعات فیسیت​ محل خوبی برای نگارش رپورتاژ اگهی و خرید بک لینک است.
یک لینک‌های اسپم در کفه دیگر ترازو هستند، بک لینک‌های بی‌ارزشی که به رایگان و یا با قیمت بسیار ارزانی از وب سایت‌های اسپم دریافت شده باشند. این دسته بک لینک‌ها نه تنها اعتباری برای سایت شما به همراه نخواهند داشت بلکه ممکن است روی رتبه وب سایت‌تان تاثیر منفی هم بگذارند. بنابراین در انتخاب دریافت و یا خرید بک لینک دقت کنید.

رپورتاژ آگهی، یک تیر و دو نشان 

بک لینک سازی مهم‌ترین تکنیک سئو است و از آنجایی که داشتن رنک بالا مهم‌ترین فاکتور یک بک لینک سازی مفید و موثر  است، ​خرید بک لینک دائمی​ به تجارتی برای وب سایت‌ها تبدیل شده است، تجارتی که سودی دو طرفه دارد، مخصوصا برای وب‌سایتی که بک لینک را دریافت می‌کند. 
رپورتاژ آگهی متنی تبلیغاتی است که با هدف معرفی یک کسب و کار و خدماتی که ارائه ​می‌دهد در سایت دیگری منتشر ​می‌شود. 
انتشار رپورتاژ آگهی در وب سایت‌های مرتبط با کسب و کار شما، بهترین راه‌حل ممکن برای بک لینک سازی است. با نگارش رپورتاژ آگهی هم بک لینک‌هایی دائمی را از وب سایت مورد نظر خود دریافت کرده‌ و برای سایت خود اعتبار خریده‌اید و هم کسب و کارتان را تبلیغ کرده‌اید. 
   

پستهای اخیر

حالا دیگر کاربران نسخه دسکتاپ اسپاتیفای هم می‌توانند قطعات موسیقی را دانلود کنند تا آفلاین از طریق…

اسپاتیفای مدت‌هاست که شیوه گوش کردن به موسیقی را تغییر داده است و به کمک آن می‌شود به صورت قانونی و بدون نقض کپی رایت به اقیانوسی از موسیقی‌ گوش کرد. البته ما کاربران ایرانی هنوز از عهد آنالوگ و دانلود بیرون نیامده‌ایم. یعنی هنوز همان…

اطلاعات عمومی کاربران کلاب‌هاوس به صورت تجمیع‌شده منتشر شد: انتشار رایگان اطلاعات بیش از ۱.۳ میلیون…

برخی منابع از جمله سایت CyberNews که معمولا اخبار هک و رخدادهای امنیتی فضای مجازی را منتشر می‌کنند؛ از انتشار رایگان و آزاد اطلاعات عمومی کاربران در شبکه اجتماعی کلاب‌هاوس شامل اطلاعات بیش از ۱.۳ میلیون کاربر خبر داده‌اند. این اطلاعات…

به مناسبت سالمرگ انور خوجه بخوانید: کتاب انور خوجه، مشت سرخ آهنین، نوشته بلندی فوزیو، ترجمه بیژن…

انور خوجه مردی کتابخوان، خوش برخورد و خوش سیما بود اما زیر این لایه بیرونی شخصیتی به غایت متعصب، بیگانه ستیز، بدگمان و خونریز آرمیده بود. از بخت بد مردم آلبانی، این مرد که خود را مارکسیست لنینیست می‌نامید زمام امور این کشور را در پی…

این کرم صدپا برای در امان ماندن از شکارچیان خود و ترساندن آنها خود را به شکل ددپول یا جمجمه‌ای با دو…

استتار جانداران یا ایجاد ویژگی‌های ظاهری که باعث در امان ماندنشان از شکارچیان می‌شوند، گاهی بسیار عجیب می‌شوند و آدم درمی‌ماند که چه سیر تکاملی برای ایجاد هر یک از آنها طی شده است. یکی از عجیب‌ترین از مکانیسم‌ها را یک کرم صدپای خاص دارد.…

جدیدترین دستاورد شرکت نورا لینک ایلان ماسک: میمونی که با کمک یک تراشه کاشتنی در مغز بازی «پونگ»…

استارتاپ Neuralink ایلان ماسک ویدئویی از یک میمون منتشر کرده که با تسلط کامل و براساس دستورات ذهنی‌اش دارد پونگ بازی می‌کند. این تازه‌ترین دستاورد نمایشی از پروژه «brain-machine interface» قابل کاشتن است که شرکت نورالینک از سال ۲۰۱۷ در…

کتاب سفر به سیارات ناشناخته – نوشته رابرت سیلوربرگ – بریده‌ای از کتاب برای تجدید خاطره

فکر کنم کتاب سفر به سیارات ناشناخته را وقتی 10 سالم بود، خواندم. یکی از بهترین علمی تخیلی‌های غیرآسیموفی بود و ایده‌ها و داستان‌پردازی بسیار عالی داشت. در این داستان یکی از سیاراتی که سابق بر این مستعمره زمین بود، وقتی با تهدید نژاد وحشی…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.