تصاویر لو رفته از گلکسی نوت ۹ به ما چه می‌گویند؟

0

هرچه به ۱۸ مردادماه، تاریخ رونمایی از گلکسی نوت ۹ نزدیک‌تر می‌شویم؛ تصاویر بیشتری از این فبلت پرچم‌دار سامسونگ منتشر می‌شود.

در هفته گذشته، چندین عکس توسط سایت‌های مختلف از گلکسی نوت ۹ منتشر شد که غالب آن‌ها هم معتبر و قابل اعتماد هستند. می‌توان به یقین گفت این تصاویر متعلق به پرچم‌دار جدید سامسونگ هستند و برخی مشخصات طراحی و سخت‌افزاری این گوشی هوشمند را لو می‌دهند.

حدود یک ماه پیش در مطلب «همه آن چیزی که باید درباره سامسونگ گلکسی نوت ۹ بدانید» اشاره کردیم که گلکسی نوت ۹ هم از نظر ظاهر و هم از نظر مشخصات به گلکسی نوت ۸ شبیه است و حالا تصاویر لو رفته از این فبلت، این واقعیت را بیشتر تایید می‌کنند.

هتفه گذشته، ابتدا ایوان بلاس، یکی از مشهورترین فاش‌کنندگان مشخصات و تصاویر گوشی‌های پرچم‌دار در دنیا؛ عکس جدیدی از گلکسی نوت ۸ در توییر منتشر کرد.

در این عکس شاهد یک قلم استایلوس زرد رنگ هستیم. سنسور اثر انگشت در پنل پشتی گوشی است و خبری از بریدگی صفحه‌نمایش در بخش بالایی اسمارت‌فون نیست. همچنین، یک کلید روی قلم استایلوس دیده می‌شود که احتمالا برای اتصال بلوتوث است. تصویر ایوان بلاس از یک دوربین دوگانه واید/ تله‌فوتو نیز حکایت می‌کنند.

ارتقای بزرگ: دوربین‌هایی با دهانه مجزا

یکی از کاربران Samsungmobile نیز تصاویری از گلکسی نوت ۹ روی وب‌سایت SlashLeaks منتشر کرده است که جزییات بیشتری از این فبلت را نشان می‌دهند.

در این تصاویر، پنل جلویی و پشتی گوشی نوت ۹ به طور کامل مشخص هستند. مدل دستگاه SM-N960U نشان داده می‌شود. مدل گوشی‌های نوت ۸ سامسونگ SM-N950 بود که حالا صحت این تصاویر را بیشتر تایید می‌کنند.

دوربین دوگانه اصلی به صورت افقی است. سنسور اثر انگشت در پایین دوربین‌ها قرار گرفته و فلاش استفاده شده است.

این تصاویر، نوت ۹ را در حال به‌روزرسانی ماه آگوست نشان می‌دهند و شماره IMEI نشان داده شده با شماره اعلام شده در صفحه‌نمایش گوشی تطابق دارد.

تمام این تصاویر نشان می‌دهند هیچ تفاوت بزرگی میان طراحی نوت ۹ با نوت ۸ وجود ندارد و فقط یک ارتقای بزرگ در بخش دوربین رخ داده است. هریک از دوربین‌های اصلی عقب از یک دهانه مجزا استفاده می‌کنند که انتظار داریم قابلیت‌هایی مانند فیلم‌برداری حرکت آهسته را به نمایش بگذارند.

از دیگر ویژگی‌ها و قابلیت‌های اختصاصی نوت ۹ می‌توان به بلندگوهای استریو، قلم مبتنی بر بلوتوث، احتمالاً ۸ گیگابایت حافظه رم و باتری بزر‌گ‌تر اشاره کرد.

منبع: + و +

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.