ایرفون‌های بی‌سیم Vulcan شما را شبیه به آدم‌های فضایی می‌کنند

0

شاید شما یکی از طرفداران متعصب فیلم پیشتازان فضا (Star Trek) هستید و دنبال گجت‌ها و تجهیزاتی برای نزدیکی و شباهت بیشتر با بازیگران این فیلم باشید.

در این صورت، ایرفون‌های بی‌سیم Vulcan می‌توانند شما را شگفت‌زده کنند. چون طراحی عجیب و غریب آن‌ها که بیشتر شبیه به سمعک‌های پیرمردان است؛ شما را هم غیرعادی نشان خواهد داد.

در حال حاضر سایت ThinkGeek فروش ایرفون‌های Vulcan مدل Star Trek را به قیمت ۳۹ دلار برعهده دارد. این هدفون‌های بی‌سیم می‌توانند ۴ الی ۵ ساعت شارژ داشته و یک میکروفون داخلی به همراه کلید کنترل از راه دور دارند.

در دو ساعت شارژ می‌شوند و در جعبه آن‌ها یک کابل شارژ Micro USB و سه نوع ایرتیپس سیلیکونی برای گوش‌های با اندازه‌های مختلف قرار داده شده تا این ایرفون‌ها به طور کامل درون گوش شما قرار بگیرند و صداهای مزاحم را نشوید.

نرخ سیگنال به نویز این هدفون‌ها ۸۰ دسی‌بل اعلام شده و برد موثر بی‌سیم آن‌ها نزدیک به ۱۰ متر است. این هدفون‌ها از ارتباطات بلوتوث ۴ برای اتصال به گوشی موبایل یا دستگاه‌های دیگر استفاده می‌کنند.

درباره این هدفون‌ها نمی‌توان چیزی بیشتری گفت جز اینکه شما را متفاوت نشان می‌دهند و توجه دیگران را جلب خواهند کرد.

معمولا دوست داریم هدفون یا ایرفون درون گوش ما مخفی باشند و کمتر جلوه‌گری کنند ولی ایرفون‌های Vulcan دقیقا هدفی برعکس را دنبال خواهند کرد. این ایرفون‌ها فقط در رنگ زرد تولید شدند و همان‌طور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، یک کابل اتصال هم دارند.

منبع: + و +


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.