اپلیکیشن آب‌وهوای Dark Sky به‌روزرسانی شد: امکان ذخیره مکان و تایم‌لاین منحصربه‌فرد به همراه تغییرات رابط کاربری

0

اپلیکیشن Dark Sky یکی از معروف‌ترین اپ‌های آب‌وهوا برای گوشی‌های موبایل است. برای این اپلیکیشن یک به‌روزرسانی بزرگ و عمده منتشر شده که شامل چندین ویژگی جدید می‌شود تا Dark Sky را بیشتر از گذشته در رتبه اول بهترین برنامه دسته‌بندی weather قرار دهد.

در نسخه‌های پیشین، تمام پیش‌بینی‌های آب‌وهوا در برگه‌های جداگانه‌ای نمایش داده می‌شدند و کاربران باید دایما میان این برگه‌ها سوییچ می‌کردند ولی در نسخه جدید تمام پیش‌بینی‌ها و گزارش‌های هواشناسی در یک برگه و همان تایم‌لاین اصلی اپلیکیشن نمایش داده می‌شوند.

کاربران با اسکرول صفحه می‌توانند شرایط جوی ۲۴ ساعت و ۷ روز آینده را مشاهده و حتی با هم مقایسه کنند. در رابط کاربری جدید Dark Sky سعی شده است جلوه‌های گرافیکی بیشتری استفاده شود و شرایط جوی به جای اعداد با نمادهای گرافیکی و نمودارهای میله‌ای نشان داده شوند.

ویژگی جدید دیگر این اپلیکیشن، نمایش شرایط جوی از چپ به راست برحسب تغییر دما یا بارندگی و وزش باد است. کاربران می‌توانند به راحتی و با آیکون‌های گرافیکی و دایره‌ای شدت تغییرات علایم جوی را در ساعت یا روزهای آینده مشاهده کنند و گزارش لحظه‌ای کاملی از آب‌وهوا داشته باشند.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
لیزر هموروئید درمان بواسیر در کلینیک تخصصی هموروئید تهران

یک کارشناس پیش‌بینی آب‌وهوا شوید

ویژگی جدید Time Machine هم به کاربران اجازه می‌دهد آب‌وهوای روزهای گذشته را مشاهده و با شرایط جوی روزهای آینده مقایسه کنند. به علاوه، کاربران می‌توانند میانگین دمایی فصلی بگیرند تا بهتر بتوانند روی تغییرات جوی آینده تصمیم‌گیری کنند.

اپلیکیشن جدید Dark Sky اجازه می‌دهد کاربران چندین مکان را به طور دایمی ذخیره کنند  تا همیشه و به طور سریعی بتوانند شرایط جوی آن‌ها را گزارش‌گیری کنند. کاربران زیادی دنبال این ویژگی روی Dark Sky بودند که با به‌روزرسانی جدید در دسترس قرار گرفت.

وقتی این مکان‌ها در Dark Sky ذخیره می‌شوند؛ کافی است با انگشت صفحه را به چپ و راست بکشید تا شرایط آب‌وهوایی شهرها و نقاط مختلف را به صورت بی‌درنگ و به‌روز مشاهده کنید. به علاوه، امکان جست‌وجوی مکان‌های ذخیره شده از روی نوار جست‌وجوی صفحه اصلی هم مقدور است.

این نرم‌افزار می‌تواند فهرست طوفان‌های مختلف با درجه‌های خطرناکی آن‌ها را در شهرها و نقاط مختلف نشان دهد. اعلان‌های اپ Dark Sky نیز بهبود پیدا کردند و امکان سفارشی‌سازی اعلان‌ها برای شرایط مختلف آب و هوایی وجود دارد.

اپلیکیشن Dark Sky روی گوگل‌پلی و اپ‌استور بالاترین رتبه و دانلود را داشته و به عنوان بهترین اپ آب‌وهوا در میان کاربران مشهور است.

این نرم‌افزار ویژگی‌های برجسته‌ای مانند نمایش آب‌وهوا در نوار وضعیت گوشی، ارسال اعلان‌های آب‌وهوایی، ویجت‌های اختصاصی برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS، مشاهده نقشه‌های جوی کره زمین و مناطق مختلف و نمایش دمایی بسیار دقیق دارد.

دانلود این اپلیکیشن برای گوشی‌های اندرویدی رایگان است ولی کاربران دستگاه‌های iOS باید هزینه‌ای ۳.۹۹ دلار بپردازند.

منبع: + و +


   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.