معرفی اپلیکیشن: آموزش ۴۰۰ تمرین رایگان ورزش و تناسب اندام با ClassPass Go

0

همه ما به تناسب اندام اهمیت می‌دهیم و دوست داریم ورزش‌ها و تمرین‌هایی برای بهتر شدن تناسب اندام‌مان انجام دهیم.

اما گاهی اوقات تمایل داریم به طور حرفه‌ای این ورزش ورک اوت (Work Out) را دنبال کنیم و توسط بهترین اساتید دنیا آموزش داده شویم.

این هفته موسسه ClassPass یک اپلیکیشن رایگان برای پلتفرم‌های iOS و اندروید به نام ClassPass Go عرضه کرده است که می‌تواند دوره‌های فشرده و آموزشی تمرین‌های تناسب اندام و ورک اوت را به صورت صوتی و تصویری به شما آموزش دهد.

برای حضور در کلاس‌ها و تمرین‌های این موسسه تنها نیاز به یک گوشی تلفن همراه و نصب اپلیکیشن ClassPass Go دارید. کلاس‌ها و تمرین‌ها در سه بخش کاردیو، استقامتی و تعادلی تقسیم می‌شوند و هریک شامل چندین تمرین ورک اوت هستند.

این تمرین‌ها نیز براساس سطح توانایی و مهارتی شما تقسیم‌بندی شدند تا بتوانید از مهارت‌های ساده‌تر شروع کنید و به تدریج پیش بروید.

تمرین‌های ارایه شده در نرم‌افزار ClassPass Go خیلی طولانی نیستند. مثلا تمرین‌های مربوط به دویدن فقط ۸ دقیقه طول می‌کشند. سخت‌ترین تمرین‌ها که باید افراد حرفه‌ای تناسب اندام دنبال کنند، ۴۹ دقیقه‌ای هستند.

در تمرین‌های یوگا نیز آموزش‌هایی ۶ دقیقه‌ای داریم و با بالا رفتن سطح تمرین‌ها به آموزش‌هایی ۴۹ دقیقه‌ای می‌رسیم.

هر روز ۱۵ دقیقه اصولی تمرین کنید

باید سعی کنید تمرین‌ها را براساس شرایط بدنی و زمانی که انتخاب کردید؛ انجام دهید. سعی نکنید یک تمرین ۸ دقیقه‌ای را به مدت ۱۵ دقیقه انجام دهید یا برعکس یک تمرین سخت و طولانی را ساده‌تر کرده و زودتر به پایان برسانید.

برخی از این آموزش‌های ClassPass Go به صورت صوتی هستند. به طور مثال، غالب تمرین‌های یوگا صوتی ارایه شدند و شما باید کمی اطلاعات درباره این رشته ورزشی و موقعیت‌های آن داشته باشید. البته، چند عکس برای راهنمایی شما وجود دارد ولی بهتر است برای انجام تمرین‌های واقعی و صحیح؛ اطلاعات خود را افزایش دهید.

گاهی اوقات انجام دادن درست و اصولی یک تمرین به مدت ۱۵ دقیقه می‌تواند هم سلامت جسمانی شما را تضمین کند و هم خستگی ساعت‌های متمادی کار یا رفت‌وآمد در شهرهای شلوغ از تن بیرون رود.

به علاوه، تمرین‌های تناسب اندام ۱۵ دقیقه‌ای همان چیزی هستند که بسیاری از پزشکان از بیماران درخواست می‌کنند.

برای دانلود اپلیکیشن ClassPass Go به گوگل‌پلی و اپ‌استور سری بزنید.

منبع: + و +

بنر سایت دانلود فیلم نمایش دسکتاپ
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.