این گجت بوی بد و ناخوشایند کفش‌های شما را می‌گیرد

0

فناوری مشکلات روزمره زیادی را حل کرده است و حالا می‌خواهد شما را از بوی بد کفش‌ها نجات دهد.

پاناسونیک گجتی طراحی کرده تا مردم دیگر کفش‌های سالم خود را فقط به خاطر بوی بد دور نیندازند. این گجت به نام MS-DS100 به آرامی روی کفش‌های خسته شما نشسته و شروع به مکیدن بوی ناخوشآیند آن‌ها می‌کند.

این ابزار یک طراحی نسبتا ساده دارد و از دو پایه برای قرارگیری در دو کفش استفاده می‌کند. کافی است کلید پاور این دستگاه را بزنید تا شروع به کار کند.

گجت پاناسونیک MS-DS100 از یون‌هایی به نام «nanoe X» برای از بین بردن بوی بد داخل کفش‌ها استفاده می‌کند. وقتی روشن می‌شود این ذرات از داخل ۶ سوراخ مختلف خارج شده و به هر گوشه‌ای از کفش می‌روند تا بوها کم‌کم از بین بروند.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
لیزر هموروئید درمان بواسیر در کلینیک تخصصی هموروئید تهران

یون‌ها با قدرت زیادی به سوی بیرون پرتاب می‌شوند تا در مواد دیگر نفوذ کرده و ذرات ناخواسته و بدبو را از بین ببرند.

در این یون‌ها از ترکیب شیمیایی «رادیکال هیدروکسیل» استفاده شده است. دستگاه MS-DS100 یون‌ها را با این ترکیب شیمیایی ساخته و وارد کفش‌ها می‌کند تا در برخورد با پارچه داخلی کفش‌ها، بوهای بد به تدریج از بین ببرند.

این دستگاه با تولید ده برابر هیدروکسیل بیشتر سعی می‌کند کفش‌ها را خوش‌بوتر کند. پایه‌های دستگاه قابل جدا شدن و شست‌وشو با آب و صابون هستند.

این دستگاه از دو حالت عادی و طولانی سود می‌برد که حالت عادی برای کفش‌های معمولی ۵ ساعت و حالت طولانی برای کفش‌های دارای آلودگی‌های زیادی ۷ ساعت کار می‌کند.

شرکت پاناسونیک می‌خواهد این گجت جالب را اواخر ماه سپتامبر در کشور ژاپن عرضه کند ولی هنوز برنامه‌ای برای ارایه آن در اروپا و امریکا نیست. پاناسونیک هنوز درباره قیمت دستگاه MS-DS100 اظهارنظر نکرده است.

منبع


   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.