با اپلیکیشن Zyl هر روز بهترین عکس‌های قدیمی و نوستالژی را ببینید

0

اپلیکیشن Zyl با کمک‌گیری از هوش مصنوعی سعی می‌کند با عکس‌های قدیمی شما خاطره‌سازی کند.

نسخه جدید این اپلیکیشن با طراحی جدید و چند ویژگی هوشمند بیشتر روی یک قابلیت تمرکز دارد: خاطرات قدیمی شما را زنده کند و عکس‌هایی ببینید که شاید فراموش‌شان کردید.

در ابتدا، اپلیکیشن Zyl یک ابزار مدیریت عکس روی اسمارت‌فون بود. به شما اجازه می‌داد عکس‌های تکراری را یافته و حذف کنید. آلبوم‌های عکس هوشمند بسازید و تصاویر چندین آلبوم را با هم ترکیب کنید. در کل یک ابزار مدیریت عکس معمولی بود.

حالا، رویکرد این اپلیکیشن تغییر یافته است و تصور می‌کند برخی عکس‌های قدیمی ارزش چند بار دیدن را دارند و نباید فراموش شوند. کاربران هر روز مشغول عکاسی با موبایل هستند و غالبا روی حافظه گوشی‌شان هزاران عکس انباشته شده دارند که دیگر فراموش شدند.

اپلیکیشن Zyl می‌خواهد با این اتفاق مبارزه کند. مدیران این اپلیکیشن هنگام صحبت با یکی از کاربران خود متوجه این قابلیت شدند و در نسخه جدید پیاده‌سازی کردند.

این اپلیکیشن سعی می‌کند با کمک هوش مصنوعی سراغ کتابخانه عکس‌های دوربین گوشی شما برود و عکس‌های جالب و خاطره‌ساز را پیدا و به شما نشان دهد. Zyl سراغ عکس‌ها و آلبوم‌هایی می‌رود که شاید شما خیلی‌وقت است آن‌ها را فراموش کردید.

ترکیب ایده‌های سنتی با هوش مصنوعی

هنگامی که این اپلیکیشن را باز می‌کنید؛ مجموعه‌ای از عکس‌های گرفته شده توسط دوربین گوشی را به همراه عکس‌های قدیمی مشاهده می‌کنید.

یک کلید سبزرنگ در پایین صفحه وجود دارد. وقتی روی آن ضربه بزنید؛ یک کلیپ متحرک زیبا و جذاب از عکس‌های شما می‌سازد و برخی عکس‌های مهم را به شما نشان می‌دهد.

یک ویژگی دیگر این اپلیکیشن، ترکیب چندین عکس یک آلبوم و ساخت فایل‌های گیف برای اشتراک‌گذاری با دوستان یا اعضای خانواده است.

برنامه Zyl سعی می‌کند هر روز به شما یک عکس یادگاری و خاطره‌آمیز نشان بدهد و به نوعی غافل‌گیرتان کند. این اپلیکیشن برخلا فیسبوک و برخی اپ‌های مشابه دیگر، روی فعالیت‌های شبکه اجتماعی شما تمرکز ندارد و بیشتر روی عکس‌های گرفته شده با دوربین گوشی مانور می‌دهد.

این اپلیکیشن هرگز عکس‌های روی گوشی شما را روی سرور یا فضای دیگری روی اینترنت ذخیره یا ارسال نمی‌کند. روی همان کتابخانه و پایگاه داده تصاویر شما به صورت محلی کار کرده و نیازی به سرورهای جانبی ندارد.

با گذشته زمان، این اپلیکیشن می‌تواند بیشتر با فضای عکس‌های شما، رفتار و مهم‌ترین عکس‌های شما آشنا شود و عکس‌های بهتری به شما پیشنهاد دهد. مثلا، ممکن است متوجه شود تمایل دارید عکس‌های برادرتان در مراسم عروسی‌اش را بیشتر مشاهده کنید.

Zyl یک مثال خوب از ترکیب ایده‌های ساده و قدیمی با فناوری‌های جدید و هوش مصنوعی برای سفارشی‌سازی مدیریت عکس‌ها و آلبوم‌سازی است.

اپلیکیشن Zyl را می‌توانید از روی گوگل‌پلی و اپ‌استور دانلود و نصب کنید.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.