حالا می‌توانید از انتشار آلبوم خواننده مورد علاقه‌تان با کمک الکسا، آگاه شوید!

0

قابلیت جدیدی به دستیار صوتی هوشمند و دیجیتالی آمازون الکسا افزوده شده است که بیشتر از همه، طرفداران و دنبال‌کننده‌های موسیقی، آلبوم و آهنگ جدید را خوشحال می‌کند.

این افراد می‌توانند از طریق الکسا در جریان انتشار آلبوم و آهنگ جدید خواننده مورد علاقه‌شان قرار بگیرند.

سیستم اعلان‌های جدید آمازون موزیک از الکسا برای اطلاع به مشترکان برای انتشارهای جدید استفاده می‌کند.

هنگامی که یک آهنگ جدید منتشر می‌شود؛ حلقه‌های LED بلندگوهای اکو آمازون به رنگ زرد در می‌آیند و همین‌طور اعلان‌هایی روی اپلیکیشن‌های Amazon Music روی iOS و اندروید به کاربران نشان داده می‌شوند.

کاربران هم می‌توانند از طریق همین اعلان‌ها به آلبوم و آهنگ‌های جدید دسترسی پیدا کنند و گوش دهند.

به علاوه، این ابزار جدید صوتی می‌تواند به مشترکان Amazon Music کمک کند بدون دانستن نام آهنگ و آلبوم جدید یک خواننده و گروه، آن‌ها را کشف و گوش بدهند.

اگر یک آهنگ جدید در فهرست آمازون موزیک باشد و شما گوش کنید و خوش‌تان بیاید؛ می‌توانید الکسا را بگویید آهنگ‌های دیگر از این خواننده را هم به شما پیشنهاد بدهد و مهم‌تر اینکه می‌توان تنظیماتی انجام داد تا هر آهنگ و آلبوم جدیدی از این خواننده را هم به شما اعلام کند.

کاربران با دستورات صوتی می‌توانند آهنگ‌ها و آلبوم‌های جدید را بشنوند و از الکسا بخواهند انتشار موسیقی‌های جدید را به آن‌ها اعلام کنند.

اولین بار، آمازون از این ویژگی جدید الکسا در رویداد سپتامبر خود رونمایی کرد و اکنون برای کاربران کشور ایالات متحده در دسترس و قابل استفاده است.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.