نور آبی مشاهده شده در آسمان شهر نیویورک چه بود؟

2

پنج‌شنبه شب ساکنین شهر نیویورک شاهد نوری آبی رنگ در آسمان بودند. هزارن تصویر و ویدیو از این نور در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

به گفته منابع رسمی، این نور از انفجار ترانسفورماتور نیروگاه برق شهر در منطقه کوئینز پدیده آمده بود. این نور برای چند ثانیه کل شهر را روشن و حالتی عجیب و غریب پدید آورده بود.

پلیس محلی نیویورک به شهروندان هشدار داده بود از ورود به منطقه کوئینز جلوگیری کنند.

گفته می‌شود بروز آتش‌سوزی در نیروگاه برق شهری کوئینز و پس از آن انفجار ترانسفورماتور این نیروگاه باعث مشاهده شدن نور آبی رنگ شده است. انفجاری شبیه به یک انفجار هسته‌ای که مردم را به وحشت انداخت.

پلیس می‌گوید این آتش‌سوزی مهار شده و کاملا تحت کنترل است و آسیب و خطری برای مردم ندارد ولی فعلا نباید به این نیروگاه و زمین‌های اطراف آن نزدیک شوند.

این انفجار برخی از خدمات شهری مانند فرودگاه و مترو نیویورک را تحت تاثیر قرار داد و برای چند دقیقه‌ای متوقف کرد ولی دوباره خدمات‌رسانی آن‌ها به جریان افتاد. رفتن برق این ایستگاه‌ها دلیل توقف حرکت قطارهای مترو و فعالتی‌های فرودگاه شد.

بسیاری از کاربران در اولین دقایق مشاهده این نور فلاش مانند در آسمان نیویورک، تصور کردند مهاجمان فضایی به زمین حمله کردند و برخی دیگر از کاربران از حمله هسته‌ای خبر دادند.

حتی گزارش‌های سایت‌هایی مانند نیویورک تایمز نشان می‌دهد برخی از مردم شروع به فرار کردند یا در خانه‌های خود پنهان شده و از ترس جرات بیرون آمدن نداشتند.

هنوز گزارشی از آسیب‌دیدگی به مردم گزارش نشده است و پایگاه‌های رسمی اعلام کردند هیچ خطری متوجه مردم نیست.

منبع

   
2 نظرات
 1. پرویز ب می گوید

  نکته جالب اینکه اونا وقتی همچنین اتفاقاتی میوفته دور میشن و میرن یه جایی قایم میشن، بعدش ما همچین مواقعی میریم جلوتر ببینیم چه خبره.

 2. آرش می گوید

  اخبار رسانه ها ( تحت کنترل دولت سایه) همیشه فریب کارانه عمل می کنه …
  این عملیات فرازمینیهای نژاد پلیدینها(Pleiadians -باربارا مارسینیاک شخص ارتباط گیرنده با این گروه از فرازمینیهای پیشرفته وخیر خواه) برای کمک به بشر زمینی .. بوده…
  ….
  حقیقت همیشه عجیبتر از تخیل است..

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.