پروژکتور ۴K جدید ال‌جی از فاصله دو اینچی دیوار تصاویری ۹۰ اینچی نمایش دهد

0

ال‌جی در نمایشگاه CES سال گذشته از اولین پروژکتور لیزری ۴K خود به نام CinBean HU80K رونمایی کرد.

اکنون، در نمایشگاه CES 2019 می‌خواهد از نسل دوم این پروژکتور به نام HU85L رونمایی کند که به‌روزرسانی‌های بزرگی را در خود دارد.

طراحی این پروژکتور در مقایسه با گذشته بسیار تغییر کرده است. پروژکتور HU85L نازک‌تر و به صورت یک باکس مستطیلی افقی خاکستری رنگ است تا با دکوراسیون خانه‌ها بیشتر سازگار باشد.

ال‌جی طراحی سنتی پروژکتورها که شبیه به برج و سیاه و سفید بودند را رها کرده که نشانه‌های خوبی برای موفقیت در بازار است.

این پروژکتور از فناوری جدیدی به نام Ultra Short Throw سود می‌برد که یک صفحه‌نمایش ۹۰ اینچی روی دیوار تنها با فاصله ۲ اینچ از آن می‌سازد.

اگر کاربران کمی این پروژکتور را عقب‌تر ببرند و در فاصله ۷ اینچی قرار دهند؛ تصاویری ۱۲۰ اینچی روی دیوار نمایش داده می‌شود.

فناوری UST باعث شده پروژکتور HU85L اولین پروژکتور در دنیا با این فاصله از دیوار برای نمایش تصاویر بسیار بزرگ باشد.

یک به‌روزرسانی بزرگ در اتاق نشیمن

ال‌جی مشخصات کامل این پروژکتور را هنوز اعلام نکرده است و باید تا شروع نمایشگاه CES 2019 منتظر باشیم ولی انتظار می‌رود پروژکتور HU85L از روشنایی ۲۵۰۰ لومن ANSI با دقت تصویر ۴K UHD سود ببرد.

همین‌طور، درگاه‌های ارتباطی این دستگاه شامل USB، اترنت و HDMI خواهد بود. پروژکتور ۴K جدید ال‌جی همانند دیگر تلویزیون‌های هوشمند از فناوری ThinQ AI این شرکت پشتیبانی می‌کند تا بتوان با دستورات صوتی آن را کنترل کرد.

اپلیکیشن‌های استریم ویدیو و پیشنهادهای ویژه تماشای فیلم‌ها از دیگر ویژگی‌های پروژکتور HU85L هستند.

همان‌طور که گفتیم درباره مشخصات کامل این پروزکتور، قیمت و زمان عرضه آن هیچ اطلاعاتی نداریم ولی تا کمتر از دو هفته با رونمایی رسمی آن، همه‌چیز مشخص می‌شود.

منبع: + و +


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.