سال ۲۰۱۹ تلویزیون رولی ۶۵ اینچی ال‌جی وارد بازار می‌شود

0

براساس گزارش‌های رسیده از یک منبع مطمئن نزدیک به بخش تلویزیون ال‌جی، تلویزیون مفهومی رولی این شرکت در حال آماده‌سازی برای ورود به بازار است.

ال‌جی در نمایشگاه CES 2018 از یک تلویزیون اولد ۶۵ اینچی رولی با یک پایه رونمایی کرد. این تلویزیون می‌تواند تمام صفحه یا بخشی از صفحه‌نمایش آن نمایان شود و براساس نیاز مشتری، کاربردهای گوناگونی داشته باشد.

این تلویزیون برای نمایش‌ها و ارایه‌های پوستری بسیار مناسب است و مشتری می‌تواند متناسب با اندازه مورد نیازش، تنها با فشردن یک دکمه پنل شفاف و کریستال مایع اولد تلویزیون را باز و بسته کند.

تا کنون، صفحه‌نمایش‌های رولی متعددی از سوی شرکت‌ها معرفی شده ولی عمدتا در حوزه دستگاه‌های همراه بودند و شاهد یک تلویزیون رولی واقعی و تجاری نبودیم.

ال‌جی می‌خواهد این تلویزیون را در سال ۲۰۱۹ به فروش برساند. هیچ تفاوتی میان تلویزیون رولی ال‌جی با دیگر تلویزیون‌های اولد این شرکت وجود ندارد و از همان کیفیت و مشخصات خیره‌کننده سود می‌برد.

فقط به نظر می‌رسد کمی نازک‌تر است تا به راحتی خم شده و رول شود. نسبت تصویر در این تلویزیون ۲۱:۹ است تا بیشتر سینمایی به نظر برسد.

اسمارت‌فون ۵G و تاشو

خبرهای دیگر رسیده از ال‌جی می‌گویند این شرکت اولین اسمارت‌فون ۵G خود را در ماه فوریه در کنگره جهانی موبایل معرفی می‌کند. ال‌جی و اپراتور اسپرینت قبلا گفته بودند در نیمه اول سال ۲۰۱۹ یک گوشی هوشند مبتنی بر نسل پنجم شبکه‌های موبایل عرضه می‌کنند.

حدود یک ماه پیش هم شایعاتی درباره عرضه یک گوشی هوشمند تاشو در نمایشگاه CES 2019 منتشر شد ولی حالا منابع نزدیک به این شرکت می‌گویند فعلا خبری از این اسمارت‌فون نیست.

البته، همانند سال‌های گذشته ال‌جی در CES 2019 حضور پررنگی خواهد داشت و باید منتظر معرفی تلویزیون‌های با فناوری‌های جدید این شرکت باشیم.

هنوز زمان دقیق عرضه تلویزیون رولی ال‌جی یا قیمت و منطقه عرضه آن مشخص نشده است ولی حتما تا یک ماه دیگر، اطلاعات بیشتری از این محصول شگفت‌انگیز منتشر می‌شود.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.