بخش پادکست پاندورا با صدها هزار پادکست در ژانرهای مختلف و قابلیت شخصی‌سازی راه‌اندازی شد

1

بخش پادکست در اپلیکیشن و سرویس Pandora به طور رسمی راه‌اندازی شد. پاندورا یک پلتفرم اختصاصی برای عرضه پادکست در کنار موسیقی راه‌اندازی کرده و امیدوار است تجربه کاربری جدید در این حوزه رقم بزند.

تقریبا سه هفته پیش، نسخه بتای بخش پادکست این اپلیکیشن برای پلتفرم‌های iOS و اندروید رویت شد.

حالا، نسخه اصلی این پلتفرم پیشنهاددهنده پادکست شامل بیش از صد هزار پادکست در ژانرهای مختلف مانند اخبار، ورزش، کمدی، موسیقی، کسب‌وکار، فناوری، سرگرمی، کودکان و غیره است. تمامی این پادکست‌ها برای همه کاربران باز و در دسترس هستند.

در بالای بخش پادکست می‌توان محبوب‌ترین پادکست‌ها را یافت و گوش داد. هر کاربر می‌تواند به پادکست‌ها امتیاز بدهد یا به مجموعه پادکست‌های محبوب خود اضافه کند تا در آینده دوباره گوش داده شود.

ویژگی منحصربه‌فرد این اپلیکیشن، در دسترس بودن صدها پادکست در هر بخش است تا کاربران بتوانند با هر نوع سلیقه و تنوع محتوایی، چندین پادکست جذاب برای خود یافته و گوش کنند. پاندورا می‌گوید بیش از ۴۵۰ ژانر یا بخش پادکست در دسترس کاربران قرار داده است.

شخصی‌سازی بخش پادکست

فعلا این پادکست‌ها توسط شرکت‌ها و جریان‌های سازنده پادکست معروف در دنیا تهیه شده‌اند اما مدیران پاندورا می‌گویند به‌زودی امکان آپلود پادکست‌های کاربران و اشتراک‌گذاری آن‌ها با دیگران وجود خواهد داشت.

پاندورا می‌گوید کاربران می‌توانند با پر کردن فرمی و ارسال به این شرکت، درخواست بررسی فایل پادکست خود برای انتشار روی این پلتفرم را داشته باشند.

رابط کاربری این اپلیکیشن بسیار ساده است به‌طوری‌که انگار همیشه پادکست‌های مورد نیازتان در دسترس شما قرار دارند. به راحتی می‌توانید پادکست مورد نظر را در بخش‌های مختلف یافته یا به جست‌وجو و مرور عناوین جدید بپردازید.

همانند سرویس Music Genome Project شرکت پاندورا، در بخش پادکست هم کاربران هرچه بیشتر پادکست گوش کنند یا امتیاز بدهند و لایک بزنند؛ پادکست‌های سفارشی‌ شده بیشتری به آن‌ها نمایش داده خواهد شد.

یعنی پاندورا به مرور با علایق و دلخواه‌های کاربران آشنا می‌شود و جدیدترین پادکست‌ها در آن حوزه را پیشنهاد می‌دهد. این ویژگی می‌تواند کاربران را تشویق کند تا مجموعه‌ای دلخواه از پادکست‌های خود را جمع‌آوری کنند و نیازی به جست‌وجوهای طولانی‌مدت نداشته باشند.

برای دریافت اپلیکیشن موسیقی و پادکست پاندورا به فروشگاه‌های گوگل‌پلی و اپ‌استور مراجعه کنید.

منبع


 
1 نظر
  1. علی سجادپور می گوید

    متاسفانه در ایران قابل استفاده نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.