اولین تصاویر از نمونه اولیه خودروی الکتریکی استون مارتین نشان می‌دهد غولی لوکس با باتری ۸۰۰ واتی است

0

اوایل این هفته، اندی پالمر، مدیرعامل خودروسازی استون مارتین ویدیویی از نمونه اولیه خودروی الکتریکی سدان Rapide E را در توییتر منتشر کرد.

Rapide E اولین خودروی الکتریکی این شرکت که مبتنی بر پلتفرم خودروی Rapide S با موتور V12 طراحی و شخصیت پیدا کرده است.

استون مارتین روی خودروی جدید خود یک سیستم باتری پیشگام ۸۰۰ واتی قرار داده که با سیستم شارژ سری DC سازگار است و می‌تواند به خوبی انرژی موتورهای دو قلو و چهار چرخ ۶۰۲ اسب بخاری این خودرو را با سرعت ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت تامین کند.

این خودروی تمام الکتریکی می‌تواند سرعت ۰ تا ۶۰ مایل (حدود ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت) را در ۴ ثانیه پر کند و گفته می‌شود باتری آن طی یک ساعت شارژ می‌تواند ۱۸۵ مایل بپیماید.

فروش دو برابری با خودروهای الکتریکی

تصاویر منتشر شده از خودروی Rapide E توسط مدیرعامل استون مارتین، نشان می‌دهند غولی فراتر از شایعات و اخبارهایی است که تا کنون پیرامون‌اش منتشر شده است.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

این موضوع را می‌توان از صدای غرش آن در فیلم منتشر شده فهمید. در ضمن، باید به پارکینگ پر از خودروهای لوکس استون مارتین در این فیلم نیز اشاره کرد که چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌کند.

گفته می‌شود خودروی Rapide E در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ وارد بازار می‌شود. شرکت استون مارتین اعلام کرده تعداد محدودی از این خودرو (۱۵۵ عدد) تولید و روانه بازار خواهد کرد.

شرکت استون مارتین یک خودروی دیگر نیز به‌زودی رونمایی خواهد کرد اما روی فروش خودروهای الکتریکی خود حساب ویژه‌ای باز کرده است تا میزان فروش خود را به دو برابر در بازار برساند.

این شرکت هر سال نزدیک به ۳۵۰۰ خودروی لوکس و منحصربه‌فرد به فروش می‌رساند که می‌خواهد این آمار را به مرز ۷ هزار خودرو در سال برساند.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.