اپلیکیشن اختصاصی خودروی استون مارتین One-77

4

با یک میلیون و ۷۵۰ هزار دلار قیمت -استون مارتین One-77 – خودرویی است که تنها می‌شود از دیدن عکس‌هاش لذت برد.

تنها ۷۷ دستگاه از از این خودرو ساخته خواهد شد و در اختیار ثروتمندان دنیا قرار خواهد گرفت.

به تازگی اپلکیشن آی‌پد این خودرو توسط برنامه تلویزیونی محبوب «تاپ گیر» منتشر شده است، اپلیکیشنی که با آن می‌شود تصاویری با وضوح بالا از خودرو دید، پوسته ماشین را کنار زد و طراحی داخلی و هنرمندی‌اش را که در ساخت خودرو به کار رفته دید، ویدئوهای One-77 و عملا حس کرد که پشت این ماشین نشستن چه حس و حالی دارد!

«هنری فورد» با ابداع شیوه تولید انبوه خودروها تحولی در صنعت خودرو ایجاد کرد، در سال ۲۰۱۰، شرکت‌های خودروسازی ۷۸ میلیون خودرو روانه بازار کردند که معادل عدد باورنکردنی ۲۱۳ هزار خودرو در روز بود، اما گویا استون مارتین در این دوره و زمانه انبوه‌سازی، اصلا در پی انبوه ساختن نیست،  در حقیقت ۷۰ سال طول کشید تا این شرکت انگلیسی ۱۰ هزارمین خودرویش را بفروشد! حتی امروز هم بیشتر خودروهای این شرکت توسط ارتش کوچکی از کارگران ماهر این شرکت، به صورت دستی ساخته و سرِ هم می‌شوند.

 
4 نظرات
 1. علی غفوری می گوید

  امار فورد که زدید حتما اشتباهه فکر کنم باید زمانش از زمان تاسیس تا سال ۲۰۱۰ باشه اخه این شرکت زیر ۵ میلیون تولیدشه صفحه منبع
  http://en.wikipedia.org/wiki/Automotive_industry

  1. علیرضا مجیدی می گوید

   با تشکر از دقت نظر شما. منبع من این سایت هست که در سطری نوشته: In 2010, Ford’s assembly line concept was responsible for the nearly 78 million vehicles that rolled out of the world’s factories that year. That’s more than 213,000 new cars produced each day

  2. علیرضا مجیدی می گوید

   خیلی ممنونم از دقت نظر شما. بله، ۷۸ میلیون آمار کل تولید خودرو بود.

 2. کیان می گوید

  Aston Martin سه جورایی مثل Apple دنیای اتومبیل سازیه. البته از نظر قیمت گذاری محصولات میگم. از نظر ضاهری هم خودروهای استون مارتین از زیباترین ها هستند.

  استون مارتین به جز در مورد One-77 که سری محدود هست هم قیمت های خیلی بالاتری از خودروهای هم رده ی خودش داره. به گفته جرمی کلارکسون مجری Top Gear، استون مارتین اونقدر بابت ماشین هاش میگره فقط چون می تونه!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.