پیش‌فروش صفحه‌کلیدهای سَبک مک‌بوک Brydge برای آیپد پروهای جدید آغاز شد

0

پس از معرفی آیپد پروهای جدید در ماه نوامبر، شرکت سازنده تجهیزات جانبی Brydge صفحه‌کلیدهای جدید و معروف خود برای این مدل‌ها را رونمایی کرد.

حالا صفحه‌کلیدهای Brydge 11.0 Pro و Brydge 12.9 Pro برای پیش‌خرید آماده هستند.

صفحه‌کلیدهای Brydge جایگزین بسیار محبوب و مناسبی برای صفحه‌کلیدهای Smart Keyboard آیپد پروی اپل هستند.

این صفحه‌کلیدها بسیار شبیه به صفحه‌کلید لپ‌تاپ‌های مک‌بوک اپل هستند و از آلومینیوم با کیفیت بالایی ساخته می‌شوند. بسیاری از کاربران این صفحه‌کلیدها را به خاطر استایل و ظاهر آن‌ها می‌پسندند و خریدارشان هستند.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

این صفحه‌کلیدها کامل هستند و علاوه بر داشتن تمام کلیدهای مورد نیاز و همیشگی لپ‌تاپ‌ها، کلیدهای اختصاصی iOS را هم دارند.

ارزان‌تر با ویژگی‌ها و مقاومت بیشتر

در این صفحه‌کلیدها چندین پیشرفت و ویژگی‌های جدید دیده می‌شود که خبر خوبی برای علاقه‌مندان به آن‌ها است. بهبود اول، ویژگی «tablet mode» است که اجازه می‌دهد کاربران صفحه‌کلید را به طور کامل بچرخانند و در حالت تبلت استفاده کنند.

این حالت اجازه می‌دهد شما بدون مزاحمت صفحه‌کلید، یادداشت‌برداری کنید؛ یا نقاشی بکشید و کتاب الکترونیکی بخوانید.

ویژگی بعدی، حالت «movie mode» است. صفحه‌کلیدهای Brydge می‌توانند صفحه‌نمایش تبلت را در زاویه خاصی قرار دهند تا کاربران فیلم تماشا کنند. اما پیشرفته بزرگ این صفحه‌کلید در بخش امکانات ارتباطی و افزوده شدن درگاه USB-C است.

شما می‌توانید با استفاده از درگاه USB-C تبلت و صفحه‌کلید، در حالی که مشغول تایپ کردن هستید؛ صفحه‌کلیدها را هم شارژ کنید.

کاور این صفحه‌کلیدها هم بهبود پیدا کرده است و مقاوم‌تر و محکم‌تر ظاهر می‌شود تا در هنگام افتادن و پرتاب، آسیب جدی به آیپد پروها وارد نشود.

صفحه‌کلید Brydge 11.0 Pro به طور پیش‌فرض با قیمت ۱۴۹ دلار پیش‌فروش می‌شود. اما قیمت صفحه‌کلید Brydge 12.9 Pro حدود ۱۷۰ دلار است.

شاید این‌طور به نظر برسد که قیمت این صفحه‌کلیدها بالا است ولی در مقایسه با صفحه‌کلید Smart Keyboard Folio خود اپل ارزان‌تر هستند.

شرکت Brydge می‌گوید اگر این صفحه‌کلیدها امروز پیش‌خرید شوند؛ اوایل بهار برای خریداران ارسال خواهند شد.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.