تماشا کنید: آیپد پروهای جدید به راحتی خم می‌شوند

0

ویدیوی جدیدی از زک نلسون (JerryRigEverything) در یوتیوب نشان می‌دهد آخرین محصولات معرفی شده اپل مانند گذشته محکم و مقاوم نیستند.

آیپد پروهای جدید به راحتی خم می‌شوند، قابلیت شکستگی و آسیب‌دیدگی دارند و مستعد خط و خش هستند. قلم استایلوس این تبلت‌ها نیز از جنس پلاستیک بسیار نازک و سبکی است که با چند حرکت خرد شده و تکه تکه می‌شود.

نه تنها این ویدیو و آزمایش‌ مقاومت آیپد پروهای جدید؛ بلکه برخی گزارش‌های کاربران هم نشان می‌دهد این تبلت‌ها سریعا خم می‌شوند. کاربران گزارش دادند با کمی فشار یا قرار گرفتن آیپد در کوله‌پشتی، شاهد آسیب‌دیدگی و خم شدن آن بودند.

حتی برخی کاربران که تعدادشان کم هم نیست؛ گزارش دادند آیپد پروهای جدید در همان جعبه بسته‌بندی خود خم شده و ضربه دیده‌اند. این گزارش‌ها نشان می‌دهد تبلت‌های جدید اپل از مقاومت لازم و ایده‌آل برخوردار نیستند.

آیپد پروهای جدید گجت‌هایی گران‌قیمت هستند و خریداران انتظار دارند از کیفیت ساخت و مقاومت بالایی برخودار باشند.

به‌خصوص اینکه این تبلت‌ها برای جابه‌جایی و حمل‌ونقل طراحی شدند و طبیعی است کاربران آن‌ها را در کوله‌پشتی انداخته و در طول روز با خود حمل کنند و فشارهایی هم بر آن‌ها وارد شود.

مواظب نشستن تصادفی مادربزرگ‌تان روی آی‌پد باشید!

آیپدهای قبلی اپل هم به علت نازکی در تست‌های خمیدگی هیمشه شکست خوردند ولی آیپد پروهای جدید، همان‌طور که در ویدیوها هم نشان داده شده؛ با فشار دو انگشت دست خم شده و کاملا از هم باز می‌شود.

به نظر می‌رسد هم اپل باید سریعا این موضوع را رسیدگی کند و هم کاربران در استفاده از آیپد پروهای ۲۰۱۸ دقت بیشتری داشته باشند.

پیشنهاد می‌شود همان روز اول برای این تبلت‌ها کیس‌هایی مانند Smart Keyboard Folio یا Smart Folio خریداری شود. این کیس‌ها می‌توانند چهار گوشه آیپد پروها را محکم گرفته و از خم شدن یا آسیب‌دیدگی به علت فشار زیاد تا حدودی جلوگیری کنند.

البته، این موضوع مسئولیت اپل در ساخت این محصولات را توجیه نمی‌کند. ویدیوی زک نلسون در یوتیوب نشان می‌دهد آیپد پروهای جدید نه تنها در برابر خمیدگی؛ بلکه در برابر خراشیدگی نمایشگره، ضربه محکم ، کنده شدن درگاه‌ها و کلیدها هم چندان ایده‌آل عمل نمی‌کند.

زک نلسون در انتهای ویدیوی خود می‌گوید «اگر آیپد پرو جدید خریداری کردید؛ مواظب باشید مادربزرگ‌تان سهوی روی آن نشیند!». اگر علاقه دارید؛ می‌توانید ویدیوی تست مقاومت و خمیدگی آیپد پروی جدید اپل را در زیر مشاهده کنید:

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.