اپل به گزارش‌های خمیدگی آیپد پروهای جدید واکنش نشان داد: قوی‌تر از نسل‌های قبلی است و تعویض نمی‌شود

0

برخی از خریداران آیپد پروهای جدید در هفته‌های اخیر گزارش دادند این دستگاه در همان باکس و جعبه خود اندکی خمیدگی دارد یا بدنه آن خمیده شده است.

در حقیقت، این کاربران بدون اینکه شروع به استفاده از این دستگاه کنند؛ احساس می‌کنند بدنه‌ای صاف و تخت ندارد و قوس پیدا کرده است. برخی از کاربران هم پس از مدتی متوجه خمیدگی در بدنه آیپد پرو شدند.

آزمایش‌های مقاومت هم نشان می‌دهد آیپد پروهای جدید در برابر فشار و خمیدگی نامقاوم و ضعیف‌تر از نسل‌های پیشین هستند.

حالا، اپل به این گزارش‌ها واکنش نشان داده است و ضمن اینکه اعتقاد دارد این نسل از آیپدهای بسیار مقاوم‌تر از مدل‌های پیشین هستند؛ تاکید می‌کند هیچ برنامه‌ای برای تعویض آیپد پروهای خم شده ندارد.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
لیزر هموروئید درمان بواسیر در کلینیک تخصصی هموروئید تهران

دن ریکسیو، معاون بخش سخت‌افزار اپل می‌گوید آیپد پروهای جدید با رعایت و گذراندن تمام استانداردهای کیفیت طراحی با دقت بالای اپل در مراحل تولید ساخته شده است و سطح کیفی بالاتری نسبت به آیپد پروهای قبلی دارد.

وی می‌گوید آیپد پروهای جدید مشخصات تخت بودن ۴۰۰ میکرون را دارند که به معنای قوی‌تر بودن نسبت به مدل‌های قبلی است. این سطح از کیفیت را غالب مردم احساس نخواهند کرد.

امکان ندارد خم شوند

اپل می‌گوید اساسا بدنه آیپد پروها ممکن است زیر یک میلی‌متر خمیدگی داشته باشند که هیچ مشکلی در عملکرد این دستگاه‌ها ایجاد نمی‌کند. افزون بر این، هرگونه تغییر جزیی در بدنه آیپد پرو روی عمر این محصول یا کیفیت آن تاثیرگذار نیست.

از صبحت‌های اپل این‌طور برداشت می‌شود که بعید است بدنه آیپد پروهای ۲۰۱۸ حتی اندکی به اندازه یک میلی‌متر و بیشتر قوس یا خمیدگی داشته باشد.

پاسخی که به نظر می‌رسد نمی‌تواند خریداران ناراضی این محصول را متقاعد کند چون آن‌ها با انتشار عکس‌ها و فیلم‌های آیپد پروهای خم شده، نشان دادند که اتفاق افتاده است.

البته، قرار است اپل در آینده‌ای نزدیک یک بیانیه رسمی درباره این موضوع بدهد. دن ریکسیو به کاربران پیشنهاد داده به جای شکایت کردن، مشکلات خود را به واحدهای فنی اپل گزارش کنند تا شاید سرنخ‌هایی از یک عیب به دست بیاید.

اپل می‌گوید اگر یک آیپد پرو از جعبه بیرون آمده و پیش از استفاده خمیدگی داشته باشد و بشود ثابت کرد؛ حاضر به تعویض آن با یک آیپد پرو جدید تخت است.

منبع

   

پستهای اخیر

و سرانجام پخش سریال لوکی از دیزنی پلاس شروع شد – چرا باید ببینیم؟!

اگر اهل کتاب کامیک مارول باشید، حتما شخصیت لوکی را می‌شناسید. او یک ضدقهرمان و برادر ثور است. او شخصیتی است که 1949 توسط استن لی و تصویرگر مشهور -جان کربی- خلق شد. او در دنیای کتاب‌های کامیک شخصیت مهمی است و حتی بر اساس یک نظرسنجی در سال…

با ویژگی شگفت‌انگیز «Live Text» در iOS 15 از هر متنی عکس بگیرید و جای دیگری کپی کنید

شاید «Live Text» جالب‌ترین ویژگی در سیستم‌عامل‌های iOS 15 و macOS Monterey و iPadOS 15 باشد که به تازگی از سوی اپل معرفی شدند. این ویژگی کلمات را از درون تصاویر بیرون کشیده و به شما اجازه می‌دهد در برنامه‌ها، یادداشت‌ها، ایمیل‌ها و جاهای…

گالری عکس: تصور کنید که مشهورترین بناهای باستانی و ساختمان‌های مشهور، محلشان کاملا عوض می‌شد!

بسیاری از ما دست‌کم یک بنای باستانی مشهور دنیا را از نزدیک دیده‌ایم. حتی اگر بازدیدی از نزدیک رخ نداده باشد، باز هم همه می‌داند که برج ایفل کجاست، مجسمه آزادی در کجا واقع است و محیط پیرامونش تقریبا چطوری است. اما برای کی لحظه چشم‌هایتان…

السالوادور نه تنها معامله با بیت‌کوین را قانونی اعلام کرد؛ بلکه دنبال استخراج بیت‌کوین با انرژی آتش…

السالوادور اولین کشور در جهان است که یک رمزارز را پول رایج کشور شناخته و معامله با آن را آزاد و قانونی دانسته است. السالوادور با تصویب این قانون، تاریخ‌ساز شد ولی «نایب بوکله»، رئیس‌جمهور این کشور به همین اقدام بسنده نمی‌کند و دنبال…

فیلم سواران عدالت، وقتی گیک‌ها به جنگ قاتل‌ها می‌روند – Riders of Justice

دوران خوشی را که در دبیرستان عاشق احتمالات شده بودم، از یاد نمی‌برم. کلی کتاب خارج درس هم خریده بودم و به عنوان سرگرمی به مسائلشان فکر می‌کردم. اما اگر خوب فکر کنید ریاضیات یا همین دانش احتمالات می‌توانند با تحلیل دقیق اتفاقات دنیای…

برندگان جایزه عکاسی پولیتزر ۲۰۲۱: عکس‌های خبرگزاری AP از ناآرامی‌های آمریکا در پی قتل جورج فلوید و…

در پست قبلی فهرستی از برندگان پولیتزر 2021 را برایتان نوشته بودم. اما در این پست، به بازتاب بخش عکاسی پولیتزر 2021 می‌پردازم. در پولیتزر، برندگان بخش عکاسی در دو بخش اعلام می‌شوند: 1- در بخش عکاسی خبری فوری، برنده مسابقه اعضای…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.