خرید و فروش ۲۰۶ تیپ ۲ در سایت دیوار

0

رپورتاژ

بازار تجارت خودرو همیشه داغ است، حداقل آگهی‌های سایت دیوار که این‌گونه نشان می‌دهند. برای مثال خودرویی مانند ۲۰۶ تیپ ۲ از سال ۱۳۸۰ تا ۱۳۹۷، در مدل‌های مختلف کارکرده و صفر کیلومتر آگهی‌های زیادی به خود اختصاص داده است و هر روز هم آپدیت می‌شود. ۲۰۶ تیپ ۲ چیزی است مابین تیپ ۱ و تیپ ۵. خیلی‌ها این خودرو را نسخه پیشرفته تیپ ۱ و تیپ ۵ را نسخه بهبودیافته تیپ ۲ می‌دانند. جالب اینجاست که در این میان تیپ ۲ و ۵ هنوز هم روی خط تولید ایران خودرو مونتاژ می‌شوند. حالا احتمالا شاید فهمیده باشید چرا خرید پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده یا صفر کیلومتر انقدر هوادار دارد؛ ایمنی، قدرت موتور بالا، فرمان هیدرولیک، بدنه قوی، قیمت مناسب … از دلایل اصلی این موضوع هستند. در این مطلب برآنیم جدیدترین قیمت این خودرو در بازار داخلی را به دست آوریم. برای این کار نیز چاره‌ای نداریم جز مراجعه به سایت دیوار و مقایسه آگهی‌ها.

تا ۳۰ میلیون تومان

چنانچه بودجه‌ای حدود ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان در دست دارید و به خرید پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده فکر می‌کنید، نگران نباشید. در سایت دیوار مدل‌های کمتر از ۱۳۸۵، ۱۳۸۶ با این قیمت‌ها آگهی شده، برای مثال در این سایت خرید پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده مدل ۱۳۸۱ با ۲۰۰ هزار کیلومتر کارکرد، ۲۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. در مورد دیگری تیپ ۲ مدل ۱۳۸۴ با ۱۶۵ هزار کیلومتر کارکرد به قیمت ۲۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. فروشنده می‌گوید اتاق این خودرو کاملا بی‌صدا است و تمامی قطعات آن از جمله لنت، شمع و وایر باتری کاملا نو هستند. همچنین ۲۰۶ تیپ ۲ نوک مدادی، تولید ۱۳۸۵ ۲۷ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. این خودرو ۱۹۰ هزار کیلومتر کارکرد دارد.

۳۰ تا ۵۰ میلیون تومان

با بودجه‌ای میان ۳۰ تا ۵۰ میلیون تومان تیپ ۲های جدیدتری نصیبتان خواهد شد. البته ممکن است مدل‌های ۸۳ یا ۸۴ با کمتر از ۱۰۰ هزار کیلومتر کارکرد با این قیمت‌ها نیز در سایت دیوار آگهی شده باشد.

در این سایت خرید ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده تولید سال ۱۳۸۹ با ۲۲۰ هزار کیلومتر کارکرد ۳۷ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. همچنین در یک مورد دیگر تیپ ۲ مدل ۱۳۹۰ با ۱۳۰ هزار کیلومتر کارکرد به قیمت ۴۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد. دزدگیر تصویری، ضبط و باند پایونر و تخفیف بیمه کامل از آپشن‌های این خودرو معرفی شده است.

اگر به دنبال خرید پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده در مدل‌های جدیدتر هستید، با قیمتی حدود ۴۵ تا ۵۰ میلیون تومان از سایت دیوار می‌توانید گزینه‌های خوبی پیدا کنید. برای مثال در یک آگهی، تیپ ۲ مدل ۱۳۹۵ با ۵۰ هزار کیلومتر کارکرد به رنگ سفید و بدون تصادف به قیمت ۴۸ میلیون ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. البته در مورد دیگری تیپ ۲ مدل ۱۳۹۴ با ۳۸ هزار کیلومتر کارکرد به قیمت ۴۸ میلیون تومان آگهی شده است؛ فروشنده می‌گوید به دلیل احتیاجات مالی این خودرو را به این قیمت به فروش می‌رساند. همچنین زاپاس آن نیز کاملا نو و استفاده نشده است. اگر جوینده باشید، ممکن است در این سایت مواردی پیدا کنید که به دلایل مختلف فروشنده حاضر به فروش کالای خود کمتر از قیمت واقعی شده است.

 

منبع : ویرلن

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.