ویدیوی غیررسمی از گوشی تاشوی شیائومی منتشر شد: عجیب و غریب با دو خط تاشوندگی

0

حدود یک ماه پیش خبری درباره گوشی تاشوی عجیب و غریب و سه پنلی شیائومی منتشر کردیم.

در آن زمان، ایوان بلاس ویدیوی کوتاهی در اکانت توییتر خود منتشر کرد و مدعی شد این ویدیو مربوط به گوشی تاشوی شیائومی است. در آن ویدیو، گوشی از دو طرف خم می‌شد و اساس کار ان کاملا با گوشی‌های تاشوی رایج بازار متفاوت بود.

اکنون، «وانگ شیانگ»، قائم مقام ارشد شیائومی ویدیویی در اکانت رسمی توییتر خود منتشر کرده است که به نوعی معرفی غیر رسمی گوشی تاشوی شیائومی است.

در این ویدیو، «بین لین»، هم‌بنیانگذار شیائومی گوشی در دست دارد که هم به طور افقی و هم عمودی قابل استفاده بوده و باز هم سه پنلی است و از دو جا تا می‌خورد.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

در این ویدیو می‌بینیم، ابتدا گوشی به حالت عمودی و همانند یک تبلت در دست قرار گرفته است. بعد گوشی به حالت افقی تغییر پیدا می‌کند و هر دو گوشه آن خم می‌شوند تا به شکل یک اسمارت‌فون اندازه استاندارد دربیاید.

نمونه مفهومی یا طرح نهایی؟

اگرچه نمی‌توان به استناد این ویدیو درباره گوشی تاشوی شیائومی اظهارنظر کرد ولی به نظر می‌رسد باید منتظر رونمایی از گوشی با دو خط برش و تا باشیم. اتفاقی که برای اولین بار در صنعت موبایل شاهدش خواهیم بود.

برخی رسانه‌ها می‌گویند دو گوشه تا خورده این گوشی نمی‌توانند اطلاعاتی نمایش دهند و به طور جداگانه غیرکاربردی هستند. همین‌طور، طراحی بدون حاشیه این گوشی زیبایی آن را دو برابر کرده است و بر جذابیت‌های آن افزوده است.

شیائومی هنوز به طور رسمی اعلام نکرده است چه تاریخی ذز گوشی تاشوی خود رونمایی می‌کند یا اطلاعاتی درباره قیمت و مشخصات سخت‌افزاری آن نداریم. برخی سایت‌ها می‌گویند گوشی تاشو و انعطاف‌پذیر شیائومی با نام‌های Xiaomi Dual Flex یا Xiaomi MIX Flex عرضه خواهد شد.

گفته می‌شود «وانگ شیانگ»، قائم مقام ارشد شیائومی با انتشار این ویدیو در توییتر، از کاربران چینی خواسته درباره‌اش نظر بدهند و بگویند دوست دارند چنین گوشی در بازار خریداری کنند یا خیر؟

اگر این‌طور باشد؛ ما هنوز با یک طرح مفهومی و اولیه روبرو هستیم و گوشی انعطاف‌پذیر شیائومی نهایی نشده است و به این زودی‌ها روانه بازار نخواهد شد.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.