اپل iOS 11.0.3 را برای رفع عیب‌های عجیب و غریب به وجود آمده در آیفون‌ها و آیپدهای قدیمی‌تر منتشر کرد

0

اپل برای رفع برخی باگ‌ها و اشکال‌های به وجود آمده روی دستگاه‌های قدیمی‌تر آیفون و آیپد پس از انتشار iOS 11؛ نسخه سوم به‌روزرسانی این سیستم‌‌عامل را عرضه کرد.

سیستم‌عامل iOS 11 در کمتر از یک ماه پیش منتشر شد ولی روی برخی از دستگاه‌های آیفون از جمله آیفون ۶ اس مشکلات صفحه‌نمایش و روی آیفون‌های ۷ و ۷ پلاس مشکلات صوتی و لمسی جدیدی بروز کرده که حاکی از وجود برخی باگ‌ها یا ناسازگاری‌ها در آخرین نسخه iOS داشتند.

اپل برای رفع این باگ‌ها؛ iOS 11.0.3 را منتشر کرد تا این دسته از کاربران بتوانند هرچه‌زودتر این بسته به‌روزرسانی را نصب و مشکلات‌شان را برطرف کنند. در اطلاعیه اپل به مناسبت انتشار iOS 11.0.3 آمده است که این به‌روزرسانی می‌تواند مشکلات صوتی و لمسی به وجود آمده روی آیفون‌های ۷ و ۷ پلاس را رفع کند.

همچنین، آن دسته از آیفون‌های ۶ اس که صفحه‌نمایش عوض کردند و اکنون با iOS 11 سازگاری ندارد، با این به‌روزرسانی می‌توانند مشکل را برطرف و از گوشی خود به طور کامل استفاده کنند.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

اپل امیدوار است که به‌روزرسانی جدید؛ مشکلات خاص و عجیب و غریبی که برخی کاربران دستگاه‌های آیفون و آیپد پس از ارتقا به iOS 11 گزارش داده بودند را رفع کند.

برای به‌روزرسانی به iOS 11.0.3 از مسیر Settings > General > Software Update فایل حدود ۳۰۰ مگابایتی را دانلود و نصب کنید. روش دیگر؛ اتصال دستگاه آیفون به کامپیوتر و اجرای سرویس آی‌تونز است تا به‌روزرسانی انجام شود. روش دوم؛ کندتر است و احتمالا چندین گیگابایت فایل شامل تمام چیزهای جدیدی که برای iOS منتشر شده؛ باشد.

اپل در روزهای گذشته نسخه بتای iOS 11.1 را نیز با مجموعه‌ای از ایموجی‌های جدید منتشر کرده بود.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.