مرورگر وب موبایل سامسونگ از یک میلیارد دانلود عبور کرد؛ بیشتر از مجموع دانلودهای فایرفاکس و اپرا

اگر از کاربران مرورگر وب موبایل اندرویدی سامسونگ سوال کنید؛ جواب می‌دهند عالی است و شاید برخی کاربران آن را بهتر از گوگل کروم بدانند.

بهترین دلیل برای ادعای بالا، عبور دانلودهای این اپلیکیشن روی گوگل‌پلی از یک میلیارد دانلود است. آماری که نصیب هر اپلیکیشن موبایل یا مرورگر وبی نمی‌شود.

این آمار فقط دانلودهای انجام شده روی گوگل‌پلی را نشان می‌دهد و دانلودهای دیگر فروشگاه‌های اپلیکیشن لحاظ نشده است.


خرید کتاب با ۱۵٪ تخفیف(همه کتاب‌ها)

این یک موفقیت بسیار بزرگ برای سامسونگ و مرورگر وب موبایل آن است. چون مجموع دانلودهای دو مرورگر معروف فایرفاکس و اپرا روی گوگل‌پلی کمتر از دانلودهای مرورگر سامسونگ است.

هریک از مرورگرهای وب موبایل فایرفاکس و اپرا روی گوگل‌پلی دانلودی بیش از ۱۰۰ هزار بار را نشان می‌دهند ولی درباره صحت این آمار حرف و حدیث زیادی وجود دارد.

با فرض اینکه آمار دانلود و نصب هریک از این مرورگرها بیشتر از این تعداد و مثلا چندین برابر است؛ باز هم مجموع دانلودهای آن‌ها زیر یک میلیارد بار خواهد بود.

البته، در این آمار، نصب پیش‌فرض مرورگر وب موبایل روی دستگاه‌های همراه اندرویدی سامسونگ نیز دانلود محسوب می‌شود.

تجربه کاربری، سرعت و امنیت بهتر

مرورگر وب موبایل سامسونگ کاملا رایگان است و از اندروید ۵ به بالا را پشتیبانی می‌کند. تنها دو سال است که امکان نصب این اپلیکیشن روی تمام دستگاه‌های اندرویدی میسر شده است. پیش از این، فقط روی گوشی‌های سامسونگ و گوگل نصب می‌شد.

نسخه جدید این مرورگر، علاوه بر داشتن سرعت بسیار بالایی در لود صفحات و عکس‌ها، به لطف استفاده از موتور ارتقایافته Chromium M59، تجربه کاربری بهتری از نظر مشاهده محتوای وب و گرافیک به دست می‌دهد.

همین‌طور، قابلیت‌های امنیتی دارد تا از کاربر در اینترنت محافظت شود. به عنوان مثال، سایت‌هایی که قصد نصب بدافزار یا سرقت اطلاعات دارند را به کاربر هشدار می‌دهد.

اگر تا کنون این مرورگر وب اندرویدی را نصب نکردید یا اینکه می‌خواهید بدانید چرا یک میلیارد بار دانلود و نصب شده است؛ سری به گوگل‌پلی زده و آن را دانلود و نصب کنید.

شاید شما هم وسوسه شوید فقط یک مرورگر وب پیش‌فرض داشته باشید و آن مرورگر وب موبایل سامسونگ باشد.

منبع

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.